Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Spotkajmy się na stoisku Aries Power Equipment!
Zapraszamy na nasze stoisko podczas eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim, gdzie zaprezentujemy renomowane japońskie maszyny budowlane Mikasa oraz nowości w naszej ofercie – maszyny niemieckiego producenta Agria, który w Polsce cieszy się świetną opinią.


eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim

Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze Show, które tradycyjnie odbywają się w Lubieniu Kujawskim, to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlano-remontowej, na którym można poznać najnowsze technologie, przetestować maszyny, pozyskać wszystkie informacje o ich zastosowaniu i potencjale. Każdą edycję targów odwiedza kilka tysięcy osób, ponieważ żaden folder czy zdjęcie maszyny w Internecie nie zastąpi spotkania z maszyną na żywo ani rozmowy z fachowcem, który o tej maszynie wie wszystko. Nasza ekipa ekspertów maszyn budowlanych również będzie do Państwa dyspozycji.

eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim

Serdecznie Państwa zapraszamy na nasze stoisko, na którym znajdą się wybrane modele ubijaków stopowych i zagęszczarek wibracyjnych Mikasa oraz wielofunkcyjne maszyny Agria produkowane w Niemczech.
Maszyny budowlane Mikasa zyskały światowe uznanie i pozycję lidera na rynku dzięki niezawodności maszyn wynikających z innowacyjnych rozwiązań technicznych i jakości. Wszystkie, poza jednym modelem, powstają w całości w Japonii. Na stoisku na Targach eRobocze Show zaprezentujemy popularne i skuteczne maszyny do stabilizacji gruntu podczas wszelkich prac budowlano-modernizacyjnych: ubijaki stopowe MT – e55, MTX – 60E, MTX 70E i MTX 80HRD oraz zagęszczarkę wibracyjną MVC – e60.

Stopy wibracyjne Mikasa wyróżniają się niezawodnością i maksymalną skutecznością przy minimalnym wysiłku operatora, a także lekką i wygodnie wyważoną konstrukcją, dużą siłą uderzenia, solidnymi miechami o długiej żywotności, bezpieczeństwem pracy, łatwą obsługą oraz łatwym sposobem transportu. Niezaprzeczalnym atutem ubijaków Mikasa jest opatentowana produkcja stopy oraz różnorodność modeli dostosowanych do różnych warunków pracy. Ubijak MT – e55 (siła uderzenia 10,8 kN) to urządzenie z zasilaczem akumulatorowym i uchwytem z systemem pochłaniania wibracji. MTX – 60E (13,6 kN), MTX – 70E (14,9 kN) i największy w tym gronie MTX – F80H HRD (15,6 kN) wyposażone w 4-suwowe siniki Honda mają dużą moc zagęszczania gruntu.

Ubijak MT – e55

Na eRobocze Show będzie można też dokładnie obejrzeć maszynę reprezentującą zagęszczarki wibracyjne Mikasa – jednokierunkową zagęszczarkę z zasilaczem MVC – e60 (10,1 kN).

 MVC – e60

Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze Show są dla nas również doskonałą okazją do przedstawienia nowości w naszej ofercie. W tym sezonie wprowadzamy na rynek maszyny Agria niemieckiej produkcji, które w Polsce mają bardzo wielu zwolenników i do tej pory były sprowadzane do kraju indywidualnie. Widząc potrzeby rynku, nawiązaliśmy współpracę z producentem i staliśmy się wyłącznym dystrybutorem maszyn Agria w Polsce. Mamy zatem przyjemność zaprezentować w Lubieniu Kujawskim zdalnie sterowany robot spalinowy Agria 9600. Jest to mulczer do wysokiej trawy dostępny w 2 wersjach: z silnikiem Briggs & Stratton (24,3 KM) i Kawasaki FS730V EFI (24 KM). Obydwa mulczery mają szerokość roboczą 112 cm i są wyposażone w bezstopniowy napęd elektryczny 48 V DC, mechanizm koszący sierpowy (2-nożowy nośnik z 4 wahliwymi nożami) i poruszają się w 4 zakresach prędkości do 10 km/h. Ich wydajność wynosi ok. 5 000 mkw./h. Posiadają też czujnik nachylenia, który umożliwia bezpieczną pracę na stokach o nachyleniu do 55 stopni.

Agria 5900

Drugą praktyczną maszyną jest wielofunkcyjny nośnik narzędzi Agria 5900 – modele Bison i Tajfun, które współpracują z szeregiem osprzętu zapewniającego tym maszynom wykonywanie prawie nieograniczonego zakresu prac. Na Targach eRobocze Show będzie można zobaczyć te właśnie maszyny z odchwaszczarką i glebogryzarką separacyjną.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na eRobocze Show!
Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego
7 – 8 czerwca 2024r.
Lubień Kujawski
Godziny otwarcia: 09.00 – 17.00
Wstęp jest bezpłatny!


Informacje o wydarzeniu: https://eroboczeshow.pl/