Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Moc 3 kW to uniwersalna moc agregatu prądotwórczego, która zapewni zasilanie odbiorników RTVAGD podstawowego użytku. Jeśli do tego dodamy inwerterową prądnicę, mobilność agregatu i wydłużony czas działania to mamy własną mini elektrownię w formie jednofazowych agregatów EU 32i oraz EU30i S produkujących prąd najwyższej jakości, niezależnie od warunków pogodowych, tam gdzie prądu potrzebujemy.

Mobilna moc 3kW i długi czas działania


Zaletą Honda EU32i jest połączenie wygodnej mobilności walizkowego agregatu EU22i z mocą większą od EU30i S, który, ze względu na wagę, posiada kółka transportowe. EU32i waży niecałe 6 kg więcej od „legendarnego” agregatu EU22i (2,2 kW) i 35 kg mniej od EU30i S (3 kW), a zapewnia więcej mocy maksymalnej – 3,2 kW. Dodatkowym atutem EU32i jest wbudowany moduł Bluetooth, który umożliwia zdalne monitorowanie ze smartfona parametrów pracy agregatu (obroty silnika, poziom paliwa, czas pracy, moc), przypomnienie o serwisie oraz zdalne wyłączenie silnika.

Agregat Honda EU 30i

Natomiast agregat Honda EU 30i S  jest cięższy (61,2 kg), ale posiada zbiornik paliwa o pojemności 13l, który zapewnia mu, zależnie od obciążenia, 8 godzin działania na jednym tankowaniu. Wyposażony jest także w rozruch elektryczny i gniazdo DC 12V 12A. Jest bezpieczny dla wszystkich domowych odbiorników włącznie z kosztowną elektroniką, w tym komputerów i laptopów, telefonów komórkowych., których wartość subiektywna jest jeszcze wyższa dla osób pracujących zdalnie. EU30is ze względu na długi czas pracy na jednym zbiorniku sprawdza się idealnie podczas eventów i jest stosowany w wozach transmisyjnych. Specjalna obudowa efektywnie tłumi odgłosy pracy silnika czyniąć go najcichszym w klasie.

Agregat Honda EU 30i S

Wybór jednego z tych agregatów zależy zatem wyłącznie od indywidualnych potrzeb. Honda EU 30i S sprawdza się szczególnie tam gdzie jest potrzebna długotrwała praca: w firmie, w domu, w gospodarstwie, na działce. Walizkowy agregat EU 32i ma szersze zastosowanie, ponieważ zasila jednofazowe odbiorniki w domu i w plenerze, na działce. Jest niezawodnym towarzyszem podróży dla miłośników caravaningu. Zapewnia zasilanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest mobilność i moc 3kW. Jest idealny także do zasilania nowoczesnych elektronarzędzi.

Wszystkich zainteresowanych agregatami prądotwórczymi Honda zapraszamy do naszych Autoryzowanych Salonów Sprzedaży, które są gwarancją zakupu oryginalnego agregatu Honda oraz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.Nieustannie przestrzegamy przed oszustami, którzy nie mają wakacji i prowadzą aktywną sprzedaż podróbek głównie na portalach aukcyjnych. Podróbki, choć oznaczone logo Honda (nieprawnie, a logo często jest niezgodne z oryginalnym) nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. W ich konstrukcji nie są stosowane podzespoły Honda, a ich parametry nie są zgodne z oryginalnymi agregatami Honda. Podróbki stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia - mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować  zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru. Podróbki nie wytrzymują także próby eksploatacji i zazwyczaj szybko się psują, a znalezienie części zamiennej do zepsutej podróbki agregatu jest praktycznie niemożliwe.

Aries Power Equipment ani nasza Autoryzowana Sieć Serwisowa nie sprzedaje części do podróbek ani ich nie naprawia.