Minikoparki Airman
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Minikoparki Airman

Minikoparki Airman produkowane są od 1981r. Od początku charakteryzują się zaawansowaną technologią dzięki czemu cieszą się doskonałą reputacją wśród klientów. Aktualna oferta składa się z tradycyjnych, jak również koparek z tzw. "zerowym tyłem" o wadze od 1,1 do 5,3 tony.


Od 1981 roku firma Hokuetsu jest producentem minikoparek Airman. W swojej ofercie ma minikoparki o wadze od 1100 do 5340 kg, które można wykorzystać do różnego rodzaju prac. Pierwszą serią była HM, a kolejne to:  XA-1, AX-2, AX-3, aż po AX-4 dla klasycznych i AXU-5 dla minikoparek z zerowym promieniem obrotu. Klasyczne minikoparki Airman cieszą się  bardzo dobrą opinią użytkowników na całym świecie.

Oprócz standardowych, klasycznych modeli minikoparek Airman posiada w swojej ofercie również koparki z tak zwanym "zerowym tyłem", czyli takie, w których podczas obrotu kabiny jej tył zawsze zawiera się w obrysie  gąsienicy. AIRMAN jest jednym z pierwszych producentów tego typu minikoparek. Minikoparki znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie ograniczona przestrzeń nie pozwala na zastosowanie klasycznych maszyn.

Pełną ofertę koparek Airman znajdziecie Państwo na stronie www.airman.com.pl