Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Dobra wiadomość dla właścicieli przydomowych trawników, którym szkoda czasu koszenie! Właścicielom trawników o powierzchni do 400 m2 proponujemy najnowsze modele robotów koszących: Honda Miimo 40 oraz Honda Miimo 40 Live. To udoskonalone wersje robota koszącego Honda w wersji mini, przeznaczona do stałego koszenia i mulczowania przydomowych trawników.Wśród licznych zalet Miimo 40 warto podkreślić mini cenę „skrojoną na miarę” mini robota oraz wyjątkowo łatwy montaż instalacji i obsługę umożliwiające całkowicie samodzielną konfigurację robota. Amatorów stylu życia SMART z pewnością ucieszy fakt, że Honda Miimo 40 Live komunikuje za pomocą sieci GSM, a za pośrednictwem aplikacji Alexa również z systemami tzw. inteligentnych domów!

Co Honda Miimo 40 ma do zaoferowania?

Doskonałą wydajność (powierzchnię 400 m2 kosi w pół dnia), swobodę w korzystaniu z rekreacji na trawie, dyskretną ciszę podczas koszenia, łatwość samodzielnego montażu instalacji i konfiguracji robota, inteligentne koszenie o wysokim IQ (roboty posiadają umiejętność uczenia się i zapamiętywania trawnika, korelowanie trawnika z ID bazy), profesjonalną pielęgnację trawy efektywnym mulczowaniem, komunikację SMART w przypadku Honda Miimo 40 Live. Najważniejszą, wręcz bezcenną zaletą Honda Miimo jest odzyskanie czasu wolnego, który inni poświęcają na koszenie!

Więcej informacji na temat wszystkich robotów koszących Honda Miimo znajdziesz na www.miimo.pl. Roboty koszące Honda Miimo dostępne są w wygodnej sprzedaży ratalnej 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!  Zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanymi Centrami Robotów Koszących Honda Miimo!

 

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00