Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Na czym polega nowoczesne koszenie? Na wymiernych korzyściach dla operatora kosiarki i właściciela trawnika oraz samej trawy. Dzisiejsza technika koszenia spełnia praktyczne potrzeby w kontekście minimalizacji czasu, łatwości obsługi, prawidłowej pielęgnacji trawy oraz wielozadaniowości. Dzięki wielozadaniowym kosiarkom Honda SUPER KOMFORT, dostępnym w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej RRSO=0% i z usługą Dostawa Do Drzwi, trawnik przez lata będzie ulubionym miejscem relaksu stworzonym przy minimalnym wysiłku.


Kosiarki Honda HRX nowej generacji, jak HRX 476 C2 VKE i HRX 476 C2 VKE o szerokości koszenia 47 cm oraz nowe na polskim rynku HRX 537 C5 VYE, HRX 537 C5 VKE, HRX 537 C5 HYE, HRX 537 C5 HZE o szerokości koszenia 53 cm oferują nową jakość techniki w ogrodzie. W praktyce służą nie tylko do koszenia, ale także do wygodnego mulczowania trawy, zbierania i mielenia liści. Wyposażone w niezawodne silniki Honda są przyjazne dla otoczenia. Dzięki systemowi podwójnych noży i wygodnej regulacji wysokości koszenia zapewniają precyzyjne ścinanie trawy odpowiednio do panujących warunków i ściśle według sztuki prawidłowego koszenia. Włączanie i wyłączanie systemu mulczowania jednym ruchem dłoni umożliwia sprawną zmianę sposobu pielęgnacji trawy, czyli zbieranie pokosu do kosza lub pozostawienie jej na powierzchni trawnika. W tym kontekście warto mieć na uwadze fakt, że mulczowanie jest korzystne dla trawy zwłaszcza w okresie suszy, ponieważ pozostawiony rozdrobniony pokos zatrzymuje wilgoć.

Wszystkie kosiarki Honda nowej generacji są wyposażone w nowoczesny system napędu, który umożliwia płynną regulację prędkości kosiarki odpowiednio do gęstości i wysokości trawy oraz długości kroku operatora. Bezpieczeństwo obsługi kosiarki dodatkowo zwiększa sprzęgło noża umożliwiające opróżnianie kosza bez konieczności wyłączania silnika.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00