Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Sprawne i skuteczne nawadnianie upraw, sadów i ogrodów jest jednym z wiodących zagadnień bieżącego roku. W tej funkcji sprawdzają się japońskie elektryczne pompy zatapialne Aries Pump, które też inne zastosowania. Dostępne są w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, w której można także otrzymać fachową poradę na temat wyboru właściwej do potrzeb pompy. Osoby zainteresowane sprzedażą ratalną zapraszamy do skorzystania z naszego programu „Honda raty 0%”.
Elektryczne pompy zatapialne z nierdzewnej stali, produkcji japońskiej są lżejsze i trwalsze od podobnych pomp żeliwnych. Wyróżniają się wydłużoną żywotnością, a ich jakość wpływa na ograniczenie kosztów eksploatacji. Wykorzystywane są przez okrągły rok do pompowania wody deszczowej i nawadniania upraw a także do opróżniania studzienek, garaży, piwnic, basenów i innych zbiorników oraz szamb, pompowania cieczy zawierających zawieszone ciała-stałe, odprowadzania ścieków domowych i przemysłowych, odwadniania obszarów podpowierzchniowych. W przypadku osuszania pomieszczeń, usuwają wodę prawie do ostatniej kropli, pozostawiając na płaskiej powierzchni jedynie 3 milimetrową warstwę wody.

W naszej ofercie dostępne są jednofazowe Aries Pump - WA BEST ONE MA , WA BEST ONE VOX MA , WA BEST 4 MA, WA-DW 100 MA ,  WA-DW VOX 100 MA , WA-DW 150 MA   i  WA-DW VOX 150 MA  oraz trójfazowe - BEST 5 WA i DW VOX 300. Wszystkie są odporne na korozję i mogą być stosowane w instalacjach stacjonarnych lub przenośnych.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00