Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Uniwersalny jednofazowy agregat prądotwórczy o mocy maks. do 3 kW, w formie walizkowej oraz przenośnej, spełnia różnorodne podstawowe potrzeby: zapewnia bezpieczne funkcjonowanie najpopularniejszych odbiorników jednofazowych jak urządzenia domowe, wyposażenie domków działkowych, elektronarzędzia do majsterkowania i tych do poważniejszych prac remontowo-budowlanych, a także do zasilania jednofazowych odbiorników w kamperach lub na łodziach podczas urlopowych podróży.W naszej promocji „Honda na 5!” proponujemy 5 najlepszych modeli agregatów o uniwersalnym zastosowaniu: EU 10i (1 kW), EU 22i (2,2 kW), EU 30i (3 kW), EU 30i S (3 kW), EM 30 (3 kW). Wyposażone w najlepsze stabilizacje napięcia – inwerter w agregatach serii EU oraz cyklokonwerter w EM 30 – agregaty zapewniają prąd o jakości bez kompromisów, bezpieczeństwo zasilanych odbiorników, cichą pracę i zasilanie odbiorników wszędzie tam gdzie tego potrzebujemy.Akcja promocyjna „Honda na 5!” jest dostępna wyłącznie w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży i obejmuje niższą cenę o 10%, 5% rabatu na pierwszy przegląd okresowy w naszym Autoryzowanym Punkcie Serwisowym i 5 lat gwarancji!


      
Agregaty EU 10i (1 kW), EU 22i (2,2 kW), EU 30i (3 kW), EU 30i S (3 kW) rekomendowane są do użytku domowego, w ogrodzie i na działce, do majsterkowania i realizacji  różnych hobby, do zasilania odbiorników podczas wakacji „w drodze” (w kamperze, na campingu, pod namiotem, itp.) i stacji monitorujących loty dronów. Wyposażone w gniazdo DC, umożliwiają ładowanie akumulatorów samochodowych, rozwiązując problem ewentualnej awarii pojazdu w trasie.Agregat EM 30 (3 kW) służy przede wszystkim do zasilania elektronarzędzi, w tym tych wymagających stabilizacji napięcia i wrażliwych na jakość prądu, oświetlenia, jednofazowych odbiorników RTV AGD podstawowego użytku, UPSów, elektroniki, pieców centralnego ogrzewania, pomp z elektronicznym systemem automatyki, układów sterowania kotłowni.

Zapytaj o agregaty „Honda na 5!” u najbliższego Autoryzowanego Dilera Honda! Zapraszamy!

Strzeż się przed podróbkami

Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia: mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować  zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru. Więcej informacji o podróbkach.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00