Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Tegoroczne, urozmaicone warunki meteorologiczne pokazują, że motopompa jest urządzeniem, które zawsze trzeba mieć pod ręką. Pogoda, jak w kalejdoskopie, nie szczędzi deszczu ani słońca. Z jednej strony problemem są lokalne podtopienia, a z drugiej  – gleba uprawna ujawnia oznaki wysuszenia.W naszej ofercie każdy znajdzie motopompę na miarę potrzeb: do nawadniania, do osuszania terenu, a także pompy przeznaczone do stosowania w obydwu przypadkach:
W przypadku wahań co do wyboru odpowiedniej pompy do nawadniania, zapraszamy do naszego Poradnika, w którym dokładnie wyjaśniamy jakie kryteria i parametry techniczne pomp warto uwzględnić, a także na czym polega prawidłowa eksploatacja pompy, by niezawodnie służyła przez wiele lat.

  • Do osuszania podtopionych terenów można wykorzystać wspomniane przy nawadnianiu pompy Honda z rodziny WB (WB20 XT, WB 30 XT, WB 40XT) przeznaczone do stosowania przy różnych systemach irygacyjnych.
    Z zasady do osuszania służą pompy do wody brudnej, wśród których znajdują się pompy półszlamowe, pompy szlamowe i pływające, np. NIAGARA 2 (1200l/min) i NIAGARA2PLUS (1200l/min) z silnikami Honda.
  • Do osuszania terenu oraz do transportu wody służą poręczne japońskie elektryczne pompy zatapialne Aries Pump. Są niezastąpionym rozwiązaniem do szybkiego pompowania wody deszczowej, nawadniania ogrodów i sadów, i jednocześnie skutecznie osuszają podtopione garaże, piwnice. Służą również do opróżniania szamb, odprowadzania ścieków domowych i przemysłowych czy odwadniania obszarów podpowierzchniowych.Wszystkie wymienione pompy dostępne są w naszej  Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie ratalnym „Honda Raty 0%!”. Jeszcze dziś skontaktuj się z naszym Autoryzowanym doradcą w Twojej okolicy! Zapraszamy!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00