Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

W sierpniu mija termin letniego cięcia wybranych gatunków żywopłotów, krzewów i topiarów. W tym roku ten rutynowy zabieg pielęgnacyjny jest o tyle ważny, że rośliny, dzięki sprzyjającym warunkom, mają spore przyrosty. Do każdego rodzaju cięć żywopłotów i o każdej porze roku rekomendujemy niezawodne nożyce Honda długie SSHE LE i krótkie SSHE SE – lekkie, wygodne w obsłudze, wyposażone w przyjazne dla otoczenia silniki Honda pracujące z maksymalną wydajnością w każdej płaszczyźnie.  Efektów i łatwości obsługi mógłby pozazdrościć sam Edward Nożycoręki….


Praktyczną zaletą nożyc SSHE LE/SE jest funkcjonalność. Należą do wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool przeznaczonego do kompleksowej pielęgnacji ogrodu i wraz z jednostką napędową mogą stanowić jednofunkcyjne nożyce lub być wymiennie stosowane z głowicą żyłkową, krawędziarką do trawników, glebogryzarką, dmuchawą, podkrzesywarką (pilarką na wysięgniku).

Narzędzie Honda Versatool jest dostępne – w wybranej konfiguracji – w systemie ratalnym „Honda Raty 0%!” wyłącznie w naszej  Autoryzowanej Sieci Sprzedaży.Zapraszamy także do naszego Poradnika i praktycznych wskazówek na temat letniego cięcia.


Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00