Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Do pierwszych przymrozków mamy czas na założenie nowego trawnika. Czy warto? Jeśli pojawiają się wątpliwości to proponujemy wyobrazić sobie siebie relaksującego się na zielonej trawie w każdej wolnej chwili… Jest to możliwe jeszcze w tym roku (przy sprzyjającej pogodzie) i z pewnością już wiosną. Czy założenie trawnika to duży wysiłek? Jest to proces składający się z kilku etapów, ale z pomocą urządzeń Honda – wysiłek jest minimalny, a praca nie zajmuje dużo czasu.
Do zakładania trawnika rekomendujemy niezawodne i łatwe w obsłudze urządzenia Honda dostępne w wygodnym systemie ratalnym bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek, z opcją Dostawy Do Drzwi:


do formowania trawnika

- krawędziarkę SSET E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool,

do sprzątnięcia liści

jedną z dmuchaw: SSBL E należącą do zestawu Honda Versatool, HHB 25E lub dmuchawę akumulatorową HHB 36 AXB,


do poprawienia struktury podłoża

- glebogryzarkę dostosowaną do wielkości powierzchni, np. do niewielkiej powierzchni lub renowacji fragmentu trawnika - glebogryzarkę SSCL E, do średniej i dużej powierzchni - Honda FG320, a do pracy na dużym terenie - uniwersalną glebogryzarkę Honda FJ 500 o regulowanej szerokości roboczej 35/63/90 cm. FJ 500 jest rekomendowana wymagającym użytkownikom i profesjonalistom,


do podlewania trawnika

– pompę dostosowaną do warunków, np. do nawadniania przydomowych, niewielkich trawników i ogrodów służą przenośne pompy ogrodowe dużej wydajności Honda WX 10, WX15 lub pompa ciśnieniowa Honda WH 20X. Więcej o nawadnianiu ogrodów, sadów i dużych upraw znajdziesz TUTAJ,


do koszenia

kosę, w tym najnowszą UMK 450E; kosiarki, w tym maszyny nowej generacji HRX 472 C2 i HRX 537 C5 z wygodnym systemem sterowania napędem Select Drive, kosiarkę akumulatorową, kosiarkę traktorową nowej generacji Honda HF, robota koszącego Honda Miimo. Wybór zależy od stylu życia, wielkości powierzchni do koszenia i indywidualnego podejścia do pielęgnacji trawy.


Praktyczne wskazówki na temat poszczególnych etapów zakładania trawnika opracowane we współpracy z ekspertem z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów oraz wyjaśnienie dlaczego jesienny termin jest lepszy od wiosennego, prezentujemy w naszym poradniku o jesiennym zakładaniu trawnika. Zapraszamy!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00