Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Zapraszamy do naszej PROMOCJI wyjątkowej kosiarki Honda HRG 466 SKEP z serii IZY! Jest to jedna z najpopularniejszych uniwersalnych kosiarek Honda (szer. robocza 46 cm), która służy do łatwego i szybkiego koszenia trawników o powierzchni do 1000 m2

Honda HRG 466 SKEP z serii IZY kosi trawę

Wyposażona w silnik nowej generacji Honda GCVx145, system EASY START, system podwójnych noży MicroCut, system Versamow Selective zapewnia wygodną wielofunkcyjność w pielęgnacji trawnika: kosi i mulczuje trawę, a jesienią przydaje się do zbierania liści z trawy i ich zmielenia na drobną masę, którą łatwiej jest następnie zutylizować w ogrodzie.

Kosiarka z systemem system EASY START, system podwójnych noży MicroCut

Dzięki japońskiej jakości, kosiarka HRG 466 SKEP jest maszyną bezproblemową o czym świadczy długi czas gwarancji dawany przez producenta – 5 lat dla osób przestrzegających warunków gwarancji (wykonują m. in. okresowe przeglądy techniczne w autoryzowanej sieci serwisowej, stosują oryginalne części zamienne i oryginalne materiały eksploatacyjne.) Konserwację i serwisowanie maszyny najlepiej jest powierzyć fachowcom w Autoryzowanych Punktach Serwisowych.

System mulczowania w kosiarce Honda HRG

Silnik nowej generacji Honda GCVx145

Honda HRG 466 SKEP w systemie ratalnym

Honda HRG 466 SKEP jest dostępna w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w promocyjnej cenie i wygodnym systemie ratalnym 10/20 rat RRSO=0%! Zapraszamy! 

Więcej informacji o potencjale i promocji Honda HRG 466 SKEP!