Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Pielęgnacja upraw rzędowych rządzi się swoimi prawami zwłaszcza w kontekście koszenia chwastów w międzyrzędziach. Głównym wyzwaniem jest zastosowane takiej maszyny koszącej, która swobodnie może się poruszać w wąskiej przestrzeni i podczas pracy nie uszkodzi uprawianych roślin. Naszą propozycją, która spełnia wszelkie oczekiwania koszenia w takich warunkach są japońskie kosiarko-karczownice Orec.
W sierpniu br. przeprowadziliśmy pokazowe testowanie możliwości karczownic traktorowych Orec RMK150 i RM 60 na terenie szklarni wielkopowierzchniowej, w której podczas koszenia trzeba było uważać na najcenniejsze elementy takiej inwestycji, czyli na instalację oraz uprawy.

Bezkonkurencyjną w takiej przestrzeni jest kosiarko-karczownica Orec RMK 150 i jej nowsza wersja RMK 151, które wyróżniają się unikalną konstrukcją powstałą właśnie z myślą o uprawach rzędowych i farmach fotowoltaicznych. RMK 150 to maszyna traktorowa o kompaktowej, solidnej budowie, wyposażona w unikalny atut - składane i obrotowe ramię z kołem piankowym, które umożliwia zwiększenie zasięgu koszenia z 135 cm do 150 cm. Koło piankowe zabezpiecza roślinny oraz instalacje przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas koszenia, a ramię również jest wyposażone w system tnący, dzięki czemu maszyna ta posiada 2 odrębne systemy do koszenia. System jednostki głównej stanowi nóż rotacyjny z uchylnymi ostrzami, zaś ramię boczne jest wyposażone w głowicę z nożami stałymi oraz głowicę z wymiennymi żyłkami, która służy do koszenia traw i chwastów w dolnej części łodygi. Noże wykonane z hartowanej stali według japońskich standardów wyróżniają się jakością cięcia oraz odpornością na zużycie przy intensywnej pracy. Regulacja wysokości koszenia umożliwia ustawienie noży w zakresie 5-10 cm.


Zobaczcie jak pracuje RMK 150 w szklarni wielkopowierzchniowej!


Tego samego dnia testowaliśmy potencjał karczownicy Orec RM 60, która wkrótce znajdzie się w naszej ofercie. Test był na tyle udany, że bardzo kompaktowa kosiarka RM 60 pozostała już na stałe w tej szklarni.


Zobaczcie sami jak kosi chwasty RM 60


Wszystkich zainteresowanych pokazami DEMO karczownic Orec zapraszamy do kontaktu. Pokazy są bezpłatne, bez zobowiązań i mogą się odbyć u Ciebie na miejscu! Szanujemy Twój czas, dlatego o nic nie musisz się martwić – wystarczy wysłać zgłoszenie, a my zajmiemy się organizacją i przyjedziemy z maszynami. Zadzwoń do nas lub prześlij zgłoszenie mailem!
Kontakt: Adam Olener, Menadżer Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938, e-mail: a.olender@ariespower.pl lub najbliższe Autoryzowane Centrum Orec

Zapraszamy również do poznania naszej pełnej oferty karczownic Orec – „Skorowidz karczownic OREC”! 

Więcej informacji na www.orec.pl

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00