Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Potrzebna pompa od ręki? Pompa o uniwersalnym zastosowaniu, która zależnie od potrzeby dokładnie osuszy pomieszczenie, teren lub nawodni ogród, sad? Rekomendujemy profesjonalistom i użytkownikom indywidualnym elektryczne pompy zatapialne z nierdzewnej stali Aries Pump. Są łatwe w przenoszeniu, transporcie, obsłudze, wydajne i niezawodne. Ich układ hydrauliczny, płaszcz zewnętrzny, wirnik, filtr, pokrywa silnika, tarcza uszczelnienia i obudowa silnika są wykonane ze stali AISI 304, zaś wał ze stali AISI 303.
Aries Pump przeznaczone są do transportu wody na duże odległości, do pompowania wody czystej, do wody brudnej np. z wykopów i z terenów powodziowych, a także z oczyszczalni ścieków. Sprawdzają się w osuszaniu i usuwaniu zanieczyszczeń z podtopionych pomieszczeń (na płaskiej powierzchni pozostaje zaledwie 3 milimetrowa warstwa wody). Modele Aries Pump VOX są przeznaczone do pompowania brudnej wody o większej zawartości szlamu. Dodatkową zaletą tych pomp jest wzbogacenie konfiguracji standardowej o wzmocnioną konstrukcję wirnika, uszczelnienie VITON i wzmocniony kabel zasilający.

Zobacz co potrafią Aries Pump!


W ofercie naszej i naszych Autoryzowanych Partnerów dostępne są Aries Pump jednofazowe i trójfazowe. Osoby zainteresowane sprzedażą ratalną zapraszamy do skorzystania z naszego programu „Honda raty 0%!”. Zapraszamy!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00