Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Nadejście wiosny to przebudzenie przyrody i nowy początek, również dla maszyn i urządzeń, które nie były używane przez kilka zimowych miesięcy. W okresie planowania prac w ogrodzie, warto z takim samym entuzjazmem zająć się przygotowaniem swoich urządzeń do nowego sezonu. Z pewnością odwdzięczą się za to bezproblemową pracą co tylko uprzyjemni czas poświęcony pielęgnacji zieleni. Warto też mieć świadomość, że dzięki zadbanym urządzeniom, które pracują bez zarzutu, można zyskać więcej spokojnego czasu na relaks we własnym zielonym zakątku.Przedsezonowy przegląd techniczny maszyn i urządzeń rekomendujemy zwłaszcza w przypadku, gdy nie był on wykonany po zamknięciu poprzedniego sezonu. Nie warto też ryzykować majsterkowania w domowym warsztacie i stosowania nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych ani części zamiennych, bo efekty mogą być różne…Urządzenia i maszyny najwyższej jakości – jak Honda – zasługują na profesjonalną opiekę. Szanowane, zachowują przez długie lata maksymalną wydajność i bezawaryjność co w efekcie wpływa na ograniczanie kosztów eksploatacji. Zadbana kosiarka, kosa, glebogryzarka spalinowa zachowuje parametry niskiego zużycia paliwa i emisji spalin, i przez lata nie musi być zastąpiona nową. Honda jest na całe życie.

Już teraz zapraszamy do rezerwowania terminów przeglądu technicznego w naszych Autoryzowanych Serwisach, w których eksperci zaopiekują się powierzonymi urządzeniami i przygotują je do nowego sezonu. Przy okazji zdiagnozują stan techniczny i doradzą najlepsze rozwiązania, by urządzenie było gotowe do eksploatacji i było w stu procentach sprawne przez długi czas.

Dlaczego warto zainwestować w oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne? Dowiedz się jaki mają wpływ na funkcjonowanie urządzeń. 

Poznaj tajniki prawidłowego przygotowania urządzeń koszących do nowego sezonu (kosiarek spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych oraz robotów koszących).

Na czym polega przygotowanie spalinowych urządzeń ogrodniczych do nowego sezonu? Praktyczne podpowiedzi znajdziesz w poradniku.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00