Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Zapraszamy Państwa na nasz kurs edukacyjny, którego celem jest doskonalenie umiejętności identyfikacji oryginalnych agregatów prądotwórczych i odróżnianie podróbek. Ilość konsultacji w tym zakresie, które prowadzimy na naszym profilu @ariespower na Facebooku potwierdza, że nadal na rynku funkcjonują nieuczciwi sprzedawcy. Jako Generalny Dystrybutor Maszyn i Urządzeń Honda w Polsce zwalczamy proceder fałszerstw i podróbek, a jedną z metod ochrony Państwa przed oszustami jest nasza kampania edukacyjna, w ramach której opracowujemy zestawienia analizujące przykłady podróbek konkretnych agregatów prądotwórczych Honda.
W najnowszym poradniku przedmiotem analizy jest jednofazowy agregat EU70i S z inwerterową stabilizacją napięcia na przykładzie udostępnionych nam zdjęć podróbek z prowadzonych konsultacji – Przeczytaj poradnik 

Czy proponowana przez nas wiedza o podróbkach jest przydatna? Osądźcie sami. W poradniku wskazujemy najważniejsze elementy, na które należy zwracać uwagę przed zakupem urządzenia, i które są łatwe w ocenie przez osoby nie będące specjalistami w dziedzinie agregatów prądotwórczych. Nieustannie też rekomendujemy zachowanie szczególnej ostrożności w procesie zakupu agregatu na portalach aukcyjnych oraz w przypadkowych miejscach (zwłaszcza na parkingach galerii handlowych) od przypadkowo napotkanych osób.UWAGA!

  • Pracownicy Dystrybutora ani przedstawiciele naszych Autoryzowanych Dilerów NIGDY NIE OFERUJĄ okazyjnej sprzedaży maszyn i urządzeń Honda na przykład w drodze powrotnej z targów, na parkingach.
  • Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa.
    Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia: mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru.
  • Podróbki nie wytrzymują próby eksploatacji, znalezienie części zamiennej do zepsutej podróbki agregatu jest praktycznie niemożliwe, a nasza firma ani nasza Autoryzowana Sieć Serwisowa nie sprzedaje części do podróbek ani ich nie naprawia.Zachęcamy Państwa do weryfikowania bardzo atrakcyjnych ofert agregatów prądotwórczych z naszą ofertą oryginalnych agregatów Honda i zapraszamy do naszego PORADNIKA.