Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Wakacje to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana pora roku i każdy pragnie, by ten czas spędzić przyjemnie i po swojemu. Niektórzy spędzą ten czas w formie podróży zorganizowanych, inni zrealizują wakacje na własną rękę, własnym środkiem transportu. Wszystkim życzymy, by wakacje spełniły Wasze marzenia, a miłośnikom spędzania każdej wolnej chwili w plenerze, amatorom mobilnego stylu życia proponujemy „wakacyjny niezbędnik”, czyli przenośne urządzenia, które z pewnością przydadzą się i po wakacjach.Nasz „wakacyjny niezbędnik” to propozycja przenośnych źródeł zasilania, jak walizkowe, jednofazowe agregaty prądotwórcze Honda EU10i (1 kW), EU22i (2,2 kW) oraz EU32i (3,2 kW), który wkrótce będzie dostępny w naszej ofercie, banki energii o mocy znamionowej od 600W do 1800W zasilane z sieci, z instalacji samochodowej i za pomocą panelu solarnego oraz przenośne lodówki kompresorowe ariesFROST, które teraz są dostępne w nowych atrakcyjnych cenach! ariesFROST to jedno- i dwukomorowe lodówki, o pojemności od 15 do 75 litrów i mocy kompresorów od 55 do 80 W, zasilane prądem na przykład generowanym przez wspomniane agregaty prądotwórcze Honda EU czy banki energii.

Zapraszamy do bliższego poznania parametrów i funkcjonalności przenośnych urządzeń, które zapewnią wygodę bytowania w różnych warunkach podróży, i znajdą zastosowanie także w powakacyjnych okolicznościach czy potrzebach – „Wakacyjny niezbędnik. Poradnik o przenośnych urządzeniach zapewniających wygodne spędzanie wolnego czasu”

Zapraszamy również do naszych Autoryzowanych Dilerów, którzy służą głosem doradczym w kwestii wyboru odpowiedniego rozwiązania.