Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Koszenie to temat rzeka. Obejmuje zarówno wiedzę o tym co trawa lubi i jak powinna być pielęgnowana, jak i wiedzę o wyborze urządzenia do koszenia spełniającego indywidualne potrzeby. Wybierając kosiarkę czy robota koszącego warto zastanowić się nad głównym kryterium wyboru: cena czy jakość? Atrakcyjna cena jest pożądana dla domowego lub firmowego budżetu, ale zazwyczaj jest to strategia krótkodystansowa, ponieważ tanie urządzenia i maszyny raczej szybko kończą swój żywot.

Kosiarka Honda IZY kosząca trawę

Jakość natomiast odzwierciedla strategię długodystansową, nastawioną na wieloletnią eksploatację. Honda w swojej filozofii jest wytrawnym maratończykiem, by jakość produkowanych urządzeń i maszyn zapewniała niezawodność i maksymalną żywotność, a także była utrzymana w dobrej relacji do ceny.

„Honda jest na całe życie” oraz „Honda jest dla ludzi oszczędnych” to opinie naszych ekspertów z Autoryzowanych Serwisów jak i użytkowników maszyn, które są idealnym podsumowaniem jakości. Wszystkie urządzenia i maszyny Honda, w tym te do pielęgnacji ogrodu i koszenia trawy są konstruowane i produkowane z jakością bez kompromisów, by ich użytkownicy byli maksymalnie zadowoleni z dokonanej inwestycji.

Zapraszamy do poradnika, w którym opowiadamy o japońskiej filozofii zarządzania jakością, udogodnieniach i rozwiązaniach Honda, które sprawiają, że posiadanie trawnika i ogrodu jest po prostu przyjemnością. Sprawdź co warto wiedzieć o japońskiej jakości koszenia