Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

W dniach 7 – 9 września 2023r. w Mostkach koło Świebodzina w województwie lubuskim odbędzie się kolejna edycja Targów GREEN AREA SHOW. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska z profesjonalnymi maszynami do koszenia i karczowania – stoisko nr 104 przy wejściu głównym!


Targi GREEN AREA SHOW już na stałe wpisały się w kalendarz branżowych imprez dla profesjonalistów i od pierwszej edycji cieszą się dużym zainteresowaniem. Najważniejszym elementem GASHOW są prezentacje nowości technicznych, a przede wszystkim pokazy maszyn i urządzeń w warunkach terenowych i możliwość dokładnego obejrzenia maszyn oraz ich przetestowanie. Organizator zapewnia także interesujący program konferencji i seminariów branżowych.

W tym roku na naszym stoisku zaprezentujemy profesjonalne maszyny najwyższej jakości zapewniającej intensywną eksploatację w trudnych warunkach terenowych przez wiele lat: produkowane w 100% w Japonii kosiarko-karczownice Orec oraz ridery ZeroSkręt Walker produkowane w USA.

W ramach szerokiej oferty Orec  pokażemy wybrane maszyny reprezentujące konstrukcje rotacyjne, bijakowe i traktorowe. Orec to maszyny skonstruowane przez japońskich inżynierów z myślą o praktycznej funkcjonalności w trudnych warunkach, wysokiej wydajności i skuteczności. Przeznaczone są do koszenia bardzo wysokich traw i chwastów, karczowania krzewów, zarośli i drzew o małej średnicy pnia. Zależnie od modelu i zastosowanych rozwiązań stosowane są w branży komunalnej i ogrodniczej, do koszenia dużych przestrzeni, poboczy dróg, nieuprawianych gruntów przeznaczonych na przykład pod inwestycje budowlane, farm fotowoltaicznych, upraw rzędowych. Zbudowane są na solidnej konstrukcji ramowej, wyposażone w niezawodne silniki Honda lub Kawasaki, skrzynie biegów z blokadą mechanizmu różnicowego. Modele różnią się szerokością roboczą, systemem tnącym i przekładnią. Największe maszyny, karczownice traktorowe, wyposażone są w przekładnię hydrostatyczną, pompę hydrauliczną i szerokie koła, a dwie z nich są też wyposażone w ruchome ramię boczne z odrębnym systemem tnącym: RMK 151 w 1 ramię, RM60 W – w 2 ramiona boczne.Ridery ZeroSkręt Walker stanowią nowy segment naszej oferty. Są to wyjątkowo zwinne i wydajne maszyny z koszem lub bez, o konstrukcji ramowej (spawana) zawierającej podzespoły najwyższej jakości, wyposażone w silniki dużej mocy oraz praktyczny system wymiennych kosisk przednich – każda kosiarka współpracuje z kilkoma typami kosisk zbierających, z wyrzutem bocznym lub mulczujących. Kosiska są skonstruowane z myślą o efektywności koszenia i łatwej obsłudze, dlatego zastosowano w nich system odchylania kosiska do góry, który zapewnia łatwy dostęp do ostrzy i bezpieczną konserwację noży oraz obudowy. Prace konserwatorskie ułatwiają też nadwozia typu Tilt-Open i Tilt-Up umożliwiające szybki dostęp do silnika i układu napędowego. Ich inteligentna konstrukcja oraz bardzo funkcjonalny system wymiennych kosisk przednich zapewnia sprawne koszenie trawników każdego formatu – powierzchni miejskich terenów zielonych, w parkach, na terenach ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych.Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 104 przy głównym wejściu! Z przyjemnością zaprezentujemy potencjał maszyn, odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy jaką maszynę wybrać do indywidualnych potrzeb.


GREEN AREA SHOW
7 - 9 września 2023 r.
Mostki k/Świebodzina
(woj. lubuskie)
Stoisko 104 - Aries Power Equipment/Orec/WalkerSzczegółowe informacje o wydarzeniu: https://gashow.pl/