Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Koszenie, sztuka koszenia, technika koszenia, wybór urządzenia do koszenia …to istotne zagadnienia dla wszystkich miłośników pięknych trawników i osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią im utrzymanie trawnika. Dziś, jednym z ważniejszych tematów w zakresie koszenia jest czas. Zakładając, że poświęcamy 2 godziny na koszenie tygodniowo przez 22 tygodnie (od maja do końca września) to okazuje się, że koszenie „kradnie” w sezonie 3 i pół dnia naszego życia!

wybór modelu Honda Miimo

Może nadeszła pora na zmiany? Może właśnie teraz, po męczących doświadczeniach koszenia w tym sezonie, warto zastąpić siebie z kosiarką niezawodnym japońskim robotem koszącym o stylowej estetyce? Bez wątpienia jest to dobra decyzja. Nikt inny nie spełni lepiej potrzeb nowoczesnego stylu życia, w którym wolny czas jest bezcenny, i potrzeb trawy jak robot koszący Honda Miimo. Ważne pytanie dotyczy wyboru modelu Honda Miimo, by robot był jak najlepiej dostosowany do warunków danego trawnika – Miimo 40 lub 40 Live? A może Miimo 70 LiveMiimo 310 czy 520? Może jednak Miimo 3000 lub 3000 Live?  Zapraszamy do skorzystania z nowej formy komunikacji, która umożliwia bardzo szybką ścieżkę doradztwa naszych ekspertów.Dla Państwa wygody wdrożyliśmy nową, szybką formę komunikacji z naszym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo w Państwa regionie. Wystarczy wypełnić podstawowe dane kontaktowe, odpowiedzieć na 2 pytania dotyczące trawnika, określić jego powierzchnię i przesłać 1 lub kilka zdjęć trawnika/miejsca na trawnik. Te informacje, dzięki podaniu miejscowości z kodem pocztowym, trafią do najbliższego Autoryzowanego Centrum Honda Miimo, którego doradca z Miimo Team skontaktuje się z Państwem i zaproponuje trafny wybór modelu. Doradca odpowie też na wszystkie Państwa pytania, doradzi sposób instalacji robota Honda Miimo i najlepsze ustawienie stacji dokującej, a następnie wykona instalację, uruchomi i zaprogramuje Honda Miimo.

Tegoroczny sezon koszenia prawdopodobnie będzie dłuższy niż zazwyczaj i Honda Miimo jeszcze teraz, w tym roku może uwolnić Państwa od koszenia!

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji szybkiego i trafnego wyboru Honda Miimo – FORMULARZ KONTAKTOWY.