Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Kiedyś dostęp do energii elektrycznej i zasilania domowych odbiorników był luksusem. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej i praktycznie wszyscy mamy dostęp do zasilania w prąd dzięki różnym nowoczesnym rozwiązaniom. Jednym z najwygodniejszych sposobów jest bank energii, czyli przenośna ładowarka. W naszej ofercie znajdują się niezawodne banki energii – teraz dostępne w konkurencyjnej cenie!


Bank energii to przenośna ładowarka

Bank energii to przenośna ładowarka zapewniająca zastrzyk energii elektrycznej odbiornikom, które bez prądu nie działają. To obecnie najbardziej praktyczne podręczne rozwiązanie zasilające – lekkie i małe może nam towarzyszyć w każdej podróży samochodem, na wypadzie wędkarskim, na wyprawie na łonie dzikiej natury. Służą też do zasilania odbiorników domowych czy urządzeń medycznych.

funkcjonalnie parametry banku energii

Jakie są ważne funkcjonalnie parametry banku energii? Pojemność, szybkość ładowania, moc wyjściowa, sposób ładowania, żywotność. To wszystko definiuje zakres zastosowania. Nasza oferta power banków w konkurencyjnej cenie obejmuje „małe” urządzenia typu River sprawdzające się przede wszystkim w turystyce, zwłaszcza w caravaningu, oraz większe banki energii typu Delta zasilające odbiorniki w domu, w kamperze, w firmie.

Wszystkie zapewniają:

  • Mega szybkie ładowanie – od 0 do 80% zaledwie w 1 godzinę!
  • Szerokie i uniwersalne zastosowanie (gniazda AC, DC, wyjścia USB A i C)
  • Wszechstronne ładowanie - z sieci, z instalacji samochodowej lub za pomocą panelu solarnego: 110W lub 400W
  • Bezpieczny system zarządzania baterią (BMS) – stały monitoring napięcia, prądu i temperatury
  • Czytelny i wygodny w obsłudze panel sterujący
  • Kontrola aplikacji przez Bluetooth lub Wi-Fi
  • Długą żywotność - bateria LFP zapewnia bardzo wiele cykli ładowań i 10 lat użytkowania.


RIVER 2 i RIVER 2 MAX to kompaktowe ładowarki o pojemności, wg kolejności modeli, 256 Wh/512 Wh, o maksymalnej mocy wyjściowej 300W/500W, ale wartości mocy mogą być podwojone dzięki technologii X-Boost. Te modele wyróżniają się mega szybkim ładowaniem – od 0 do 100% w 1 godzinę. Prócz gniazd AC/DC są też wyposażone w wyjścia USB A i C niezbędne do ładowania smartfonów, tabletów, laptopów, konsoli, kamerek i dysków zewnętrznych.

kompaktowe ładowarki

Banki energii Delta – Delta 2 i Delta Max 1600 – to ładowarki znacznie większej pojemności i szerszym zastosowaniu. Mogą zasilać odbiorniki domowe, urządzenia w ogrodzie, sprzęt elektroniczny, respiratory, a także kuchenki/czajniki elektryczne w kamperze, na kempingu i podczas wędkowania. Pojemność, kolejno wg modeli, wynosi 1024 Wh/ 1612 Wh, ale można ją podwoić lub potroić za pomocą dodatkowej baterii. Wymienione banki energii Delta zasilają odbiorniki o maks. mocy 2400W/ 2500W (z wlączoną funkcją X-Boost). Wyposażone w technologię X-Stream ładują się nawet 7 razy szybciej niż inne banki energii, np. : ładowanie z gniazdka AC od 0% do 80% zajmuje tylko 50/60 minut, a od 0% do 100% - w około 80 minut.

Power bank River i Delta to dobra inwestycja na wiele lat, zwłaszcza teraz, gdy w ofercie naszych Autoryzowanych Partnerów są dostępne w naprawdę konkurencyjnej cenie! Zapraszamy do sprawdzenia parametrów, funkcjonalności, udogodnień oraz nowych cen proponowanych przez nas banków energii! – Banki energii - dane techniczne