Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Właścicieli dużych trawników (1 500 – 4 000 mkw.) i profesjonalistów z branży usług pielęgnacji zieleni zapraszamy do naszej akcji promocyjnej dotyczącej kosiarki traktorowej Honda HF2317 HME z napędem hydrostatycznym! Kupując ten traktorek ogrodowy w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, otrzymujecie Państwo w prezencie od nas poręczną kosę spalinową Honda UMK 435E UEET lub UMK 425E LEET!


Jesienna promocja Honda traktorka HF 2317HME

Honda HF2317 HME

Zazwyczaj od traktora ogrodowego oczekujemy przede wszystkim niezawodności i wydajności. Honda HF 2317 HME to jedna z tych maszyn, które zapewniają znacznie więcej: ponadczasową jakość, nowoczesne rozwiązania techniczne przyjazne dla otoczenia, wysoką kulturę pracy. Wszystko ubrane w piękną designerską stylistykę nawiązującą do najlepszych osiągnięć motoryzacyjnych Honda.

Szerokość robocza 92 cm. Silnik Honda – czterosuwowy GCV 530, V-TWIN o mocy maks. 13,2 KM. Napęd hydrostatyczny zapewnia płynną kontrolę prędkości w zakresie do 8,2 km/h w przód i do 4,2 km/h wstecz. Pojemność zbiornika na paliwo 5,4l. System cięcia składa się z 2 noży, które zwiększają wydajność koszenia. Wygodna i dostosowana do sztuki koszenia regulacja wysokości koszenia – 7 stopni w zakresie 30 – 80 mm. Kosz o pojemności 280l zapewnia sprawne koszenie w optymalnym czasie.

Honda HF 2317 HME

Jedną z najważniejszych funkcjonalności traktorka HF 2317 HME jest system Optiflow – zapewnia silniejszy i linearny przepływ powietrza, który zwiększa wydajność zbierania trawy. Istotą tego systemu są wentylatory, bo przechodzące przez nie powietrze unosi pionowo trawę podczas koszenia, dzięki czemu źdźbła są ścinane z większą precyzją i z większą energią wrzucane do kosza. System ten zapewnia najszybszy sposób koszenia w połączeniu z doskonałą pielęgnacją trawy.

Ta kosiarka traktorowa jest rekomendowana do koszenia powierzchni 1 500 – 4 000 mkw., ale z powodzeniem kosi też i trawniki o mniejszej powierzchni.


Czterosuwowe kosy Honda UMK

Do akcji promocyjnej HF 2317 HME włączyliśmy gratisowo, do wyboru, dwie kosy Honda: UMK 435E UEET lub UMK 425E LEET o szerokości koszenia 40 cm dla głowicy żyłkowej i 24 cm dla metalowej tarczy z 3 ostrzami. Różnią się mocą maksymalną silnika Honda – kolejno 1,3 KM lub 1 KM, kształtem rączek – kierownica rowerowa lub uchwyt kabłąkowy, wagą - UMK 425E LEET waży niecałe 6 kg, a UMK 435E UEET 7,53 kg. Jednak to nie waga jest istotna w przypadku kos Honda, a idealne wyważenie, które znacząco obniża odczuwanie ciężaru. Polega to na zrównoważeniu części z silnikiem z częścią wyposażoną w głowicę żyłkową/tarczę metalową (3 ostrza).

Honda UMK 435E UEET

Czterosuwowe kosy Honda są bardziej ekologiczną odpowiedzią na kosy z silnikami dwusuwowymi. Zastosowane tu silniki Honda wyróżniają się znacznie obniżoną emisją spalin i cichszą pracą. Zapewniają też natychmiastowy rozruch, obrót o 360º w dowolnej płaszczyźnie bez zakłóceń pracy kosy. Generują też niskie wibracje, które nie obciążają stawów ani mięśni operatora


Honda UMK 425E LEET
Honda UMK 425E LEET


Potwierdzeniem funkcjonalności i jakości kos Honda są wyniki niezależnego testu kosy UMK 435E UEET i pewnej kosy dwusuwowej przeprowadzonego na 2 ha traw opublikowane w magazynie „TOP AGRAR” (lipiec 2021). Profesjonalny tester dodatkowo zwrócił uwagę na to, że silnik pracuje na czystej bezołowiowej benzynie 95 co przekłada się na „cichszą i łagodniejszą pracę”, silnik „pali na dotyk”. Docenił również system tnący z głowicą żyłkową i „bardzo dobrej jakości” metalową tarczę z 3 zębami.

Jesienna akcja promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasu magazynowego traktorków i kos przeznaczonych na promocję.