Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą promocją cenową wyjątkowego agregatu prądotwórczego Honda EU70iS (7kW). Promocja dotyczy tego agregatu dostępnego wyłącznie w naszej sprzedaży online oraz u naszych Autoryzowanych Partnerów i potrwa do wyczerpania puli EU70iS w promocyjnej cenie. Ze względu na przypadki podróbek właśnie tego agregatu, bardzo prosimy o zwracanie uwagi na wiarygodność sprzedawcy!


Promocja agregatu EU70iS
Całkowitą pewność zakupu oryginału gwarantuje wyłącznie transakcja kupna w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży (lista według województw z kontaktami znajduje się w zakładce „Dilerzy i Serwisy”), a obowiązkiem Autoryzowanego Sprzedawcy jest uruchomienie agregatu i wykonanie przeglądu zerowego przed przekazaniem agregatu kupującemu.

Honda EU70iS to nowoczesny jednofazowy agregat prądotwórczy o mocy maks. 7kW, który zapewnia jakość Honda – niezawodność, wysoką jakość prądu wyjściowego (jakość lepsza od prądu dostępnego w gniazdkach) i długi czas działania – w trybie ekonomicznym (ECO) i przy obciążeniu znamionowym agregat działa nawet do ponad 12h na jednym tankowaniu. Należy jednak zawsze brać pod uwagę to, że czas działania agregatu zależy od jego obciążenia.

Wyposażony w innowacyjną inwerterową stabilizację napięcia i częstotliwości, 3 gniazda AC 230 V 16A, duży zbiornik paliwa (19,2l), zabezpieczenie magneto-termiczne prądnicy i olejowe silnika, wskaźnik poziomu paliwa, panel kontroli pracy i autodiagnozy (i-Monitor), rozrusznik elektryczny, tryb pracy Eco Throttle, terminal do autosynchronizacji, zestaw transportowy, jest przeznaczony do zasilania sprzętu RTVAGD, elektronarzędzi oraz czułych na jakość prądu urządzeń elektronicznych, jak TV, laptopy, wzmacniacze, telefony komórkowe. EU70iS posiada elektroniczny wtrysk paliwa, który udoskonala jakość działania zespołu „silnik-prądnica” i zapewnia oszczędne zużycie paliwa oraz niski poziom emisji spalin.Dowiedz się więcej o roli inwerterowej stabilizacji napięcia w naszym praktycznym poradniku „Najlepsze inwertery”W wersji opcjonalnej (dodatkowa opłata) agregat Honda EU70iS może być wyposażony w zdalne sterowanie, kable do autosynchronizacji (możliwość podwojenia mocy). Może zostać także wyposażony w system SZR, czyli automatykę umożliwiającą podłączenie agregatu do sieci elektrycznej (SZR uruchomi agregat podczas zaniku napięcia w sieci i wyłączy, gdy napięcie w sieci pojawi się ponownie).

agregat prądotwórczy Honda EU70iS

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Partnerami, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wyjaśnią szczegóły konstrukcji oraz tajemnice niezawodności EU70iS!


Jak odróżnić oryginalny agregat Honda EU70iS od podróbki? Zapraszamy do naszego poradnika „Jak rozpoznać podróbki agregatów prądotwórczych Honda?”