Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Agregaty prądotwórcze to potężna część naszej oferty i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Oprócz znanych z jakości i niezawodności agregatów Honda, agregatów EA z silnikami Honda i agregatów Himoinsa, dostarczamy również agregaty EP. Ich producentem jest renomowana i znana Państwu belgijska firma EUROPOWER, która zmieniła logo na „e-power”, dlatego w naszej ofercie znajdują się agregaty tego producenta z poprzednim i nowym logotypem.


epower


Jesień zbliżająca się temperaturą powietrza do warunków zimowych jest dobrą okazją do zabezpieczenia się we własne źródła zasilania, by uniezależnić się od dostaw sieciowych i ewentualnych przerw w dostawach prądu. Jedną z naszych propozycji są właśnie agregaty EP, których wyjątkowość polega, poza bezdyskusyjną jakością i niezawodnością, m. in. na różnorodności modeli dostosowanych do bardzo szerokiego zakresu zastosowania.

agregat ep10000

Agregaty prądotwórcze EP dostępne w ofercie naszej i naszych Autoryzowanych Partnerów to urządzenia jedno- i trójfazowe, z silnikami na benzynę Honda lub Kubota Diesel, wyposażone w stabilizację transformatorową lub AVR, przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów z branży budowlano-remontowej i do zastosowania w przemyśle. Są również, z powodzeniem, stosowane do użytku domowego. Zastosowanie zależy od mocy maksymalnej oraz rodzaju i sumy mocy odbiorników, które mają być nimi zasilane. Unikalną zaletą wielu modeli agregatów EP jest zewnętrzny zbiornik paliwa w formie kanistra o pojemności 20l, co zapewnia bardzo wygodną i łatwą obsługę urządzenia.

agregat ep300xei

W grupie agregatów EP z silnikami Honda proponujemy szeroki wybór generatorów jedno – i trójfazowych do użytku domowego, modele do zabudowy, wyciszone, spawalnicze, specjalistyczne oraz AUTO, które tworzą układ zasilania rezerwowego z automatycznym startem. Dodatkowo, wybrane przez Państwa modele EP mogą być wyposażone w system automatycznego załączania rezerwy.

agregat ep200x

Sprawdź parametry techniczne i zakres zastosowania agregatów z silnikami Honda w praktycznym poradniku użytkownika „Rodzina agregatów EP z silnikami Honda”

W grupie agregatów e-power z silnikami Diesla Kubota znajdują się generatory jedno – i trójfazowe wyposażone w Automatyczny Stabilizator Napięcia (AVR), rozruch elektryczny i bardzo pojemne zbiorniki na paliwo, jak trójfazowe generatory EPS243TDE AVR – 73l, EP243TDE AVR – 65l, EPS183TDE AVR – 63l. unikalną cechą tych generatorów jest kompaktowa konstrukcja i niewielkie rozmiary w porównaniu z konkurencją oraz oszczędne zużycie paliwa.

Pełna oferta agregatów e-power jest szczegółowo przedstawiona w aktualnym cenniku, który jest dobrym punktem wyjścia do dokładnego określenia swoich potrzeb i trafnego wyboru agregatu prądotwórczego.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Partnerami, którzy służą fachową poradą w kwestii zdefiniowania potrzebnej mocy i wyboru agregatu prądotwórczego. Zachęcamy do zakupów u sprawdzonych, wiarygodnych sprzedawców, których przyjęliśmy do naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży i Serwisu, bo w ten sposób unikną Państwo zakupu podróbki zamiast oryginalnego urządzenia. Konsekwencje nabycia podróbki są kosztowne, ponieważ agregaty będące „zlepkiem” różnych podzespołów niewiadomego pochodzenia nie wytrzymują próby czasu, a zdobycie do nich części zapasowych czy materiałów eksploatacyjnych są bardzo trudne. Na dodatek, agregaty prądotwórcze nieoryginalnej produkcji mogą zniszczyć zasilane odbiorniki.