Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Nadchodzące zimowe miesiące są dobrą okazją do rozważenia modernizacji ogrodniczego parku maszynowego. Jedną z ważniejszych maszyn jest glebogryzarka, ponieważ to ona właśnie rozpoczyna swój sezon już na przedwiośniu i to ona przygotowuje grunt pod nowe plony. 

W naszej ofercie dla profesjonalistów w branży ogrodniczej i pielęgnacji zieleni oraz dla małych średnich gospodarstw rolnych, upraw tunelowych, szkółek leśnych, szczególnej uwadze polecamy glebogryzarki z serii Super Komfort – FF 300, FF 500 i FR 750 - z mechanizmem Honda Active Rotary System.

Glebogryzarki z Active Rotary System

Są to maszyny o kompaktowej konstrukcji, regulowanej szerokości roboczej i rozstawie kół, z systemem regulacji kierownicy i głębokości kultywacji ziemi, z mechanizmem różnicowym dużych kół przeznaczone do intensywnej eksploatacji przez wiele lat. Zapewniają wygodę, wysoką kulturę pracy i rentowność prowadzonego biznesu. Dodatkowo, glebogryzarki te mogą być stosowane w nietypowych warunkach, np. na farmach drobiu. Zapraszamy do zapoznania się z ich parametrami technicznymi i szerokim potencjałem w praktycznym poradniku Glebogryzarki z Active Rotary System – wysoka jakość i wydajność pracy

Glebogryzarki FF 300, FF 500 i FR 750 dostępne są u naszych Autoryzowanych Partnerów, którzy służą również fachową poradą w kwestii wyboru maszyny.