Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

W ostatnią sobotę listopada br. zakończyła się 17. edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, podczas której gościliśmy na stoisku bardzo wiele osób zainteresowanych prezentowanymi maszynami i urządzeniami, jak i całą naszą ofertą. Serdecznie Państwu dziękujemy za te spotkania i rozmowy, które dla nas są najważniejszą miarą sukcesu obecności na Targach!

Poznańskie Targi Gardenia są największym halowym wydarzeniem w branży ogrodniczej w Polsce i jednym z największych w Europie, dlatego też każde wyróżnienie ma szczególne znaczenie. W tym roku wróciliśmy z Gardenii z kolejnym prestiżowym Złotym Medalem, z nagrodą Acanthus Aureus - Złoty Akant za ciekawie zaprojektowane stoisko i ekspozycję oraz z Dyplomem z okazji 30-lecia statusu Generalnego Dystrybutora maszyn i urządzeń Honda dla Aries Power Equipment.Złoty Medal został przyznany przez Jury Konkursowe nowemu modelowi robota koszącego Honda. Jest to już czwarte wyróżnienie dla Honda Miimo (Złote Medale w 2016/ 2022/2023 i Grand Prix 2022), które jednocześnie odzwierciedla proces udoskonalania kolejnych modeli o najbardziej nowoczesne rozwiązania i wygodne dla użytkowników funkcje. Tym samym, wraz z tegorocznym Złotym Medalem nasza kolekcja MTP powiększyła się do 12-stu nagród.Nasze stoisko zaprojektowaliśmy dla trzech części naszej oferty skierowanej dla branży ogrodniczej, w tym dla użytkowników indywidualnych oraz profesjonalistów.

W strefie Honda znajdowały się: roboty koszące Honda Miimo, kosiarki akumulatorowe z funkcją mulczowania i wymiennymi akumulatorami dostosowanymi do powierzchni koszenia, kosiarki spalinowe z serii IZY oraz Super Komfort, kosiarka traktorowa HF 2625 HME reprezentująca nową generację traktorków ogrodowych Honda, glebogryzarki z Systemem Aktywnych Obrotów (ARS), pompy do nawadniania upraw i osuszania terenu w przypadku zwalczania skutków podtopień, agregaty prądotwórcze z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości Eu22i, Eu32i, EU70iS i profesjonalne agregaty EA z silnikami Honda.Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się profesjonalne maszyny Orec, czyli kosiarko-karczownice i glebogryzarki produkowane w Japonii oraz ridery ZeroSkręt Walker z praktycznym systemem wymiennych kosisk przednich.Wszystkie prezentowane na Gardenii maszyny i urządzenia, jak i pełna nasza oferta, są dostępne w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży. Zapraszamy do naszych Partnerów, którzy zawsze służą Państwu fachową poradą w kwestii wyboru urządzenia i obsługą serwisową, by zakupione urządzenia służyły Państwu przez wiele lat.