Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Zapraszamy do Wakacyjnej Promocji agregatu prądotwórczego Honda EU22i, w której można kupić EU22i o 1 100 zł brutto taniej! Promocja jest dostępna wyłącznie w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży i obowiązuje do wyczerpania zapasów agregatu EU22i przeznaczonych do promocji.

Promocja Honda EU22i

Honda EU22i to jednofazowy agregat prądotwórczy o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu. Moc maksymalna 2,2 kW zawarta w formie walizki może stać się mini elektrownią w domu, w firmie, na wakacjach w plenerze, na wypadach wędkarskich, podczas motorowodnych wakacji. Ten wyjątkowy agregat prądotwórczy z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości zasila jednofazowe odbiorniki, w tym czułe na jakość prądu urządzenia elektroniczne, oświetlenie, alarm, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę mikrofalową, suszarkę do włosów oraz elektronarzędzia, mały kompresor, narzędzia pneumatyczne, elektroniczne urządzenia diagnostyczne, domową aparaturę medyczną. Agregat jest też popularnym źródłem energii elektrycznej w kamperach zapewniającym działanie podstawowych odbiorników RTVAGD niezbędnych w caravaningu.

Honda EU22i

Honda EU22i to wyjątkowo cichy agregat prądotwórczy, który generuje czysty prąd o jakości lepszej od tego dostępnego w domowych gniazdach. Jest wyposażony w przyjazny dla środowiska silnik, nowoczesną prądnicę oraz inwerter, 2 gniazda AC 230V - 16A i 1 gniazdo DC 12V - 8,3A, dodatkowe kanały wentylacyjne poprawiające chłodzenie, udoskonalenia zwiększające komfort obsługi, jak większy wlew oleju, osłona linki startera i zawór paliwa (zamknięty, powoduje wypalenie paliwa i automatyczne wyłączenie silnika). Pojemny zbiornik paliwa (3,6l) wraz z trybem pracy ekonomicznej (ECO) zapewnia 4-5 h pracy (zależnie od wartości obciążenia). Waga 21 kg zapewnia praktyczną mobilność agregatu i wytwarzanie prądu tam, gdzie w danej chwili jest potrzebny. Posiada również gniazda do autosynchronizacji, które umożliwiają połączenie dwóch EU22i w celu podwojenia mocy (do 4,4 kW).

Dzięki Wakacyjnej Promocji EU22i można już teraz kupić EU22i o 1 100 zł brutto taniej i mieć pewność niezawodnego zasilania elektrycznego w każdym miejscu i w każdej chwili. Promocja dotyczy wyłącznie agregatów kupionych w naszych Autoryzowanych Centrach Honda i potrwa do wyczerpania zapasów agregatu EU22i przeznaczonych do promocji.

Zakup urządzenia w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży gwarantuje nabycie oryginalnego urządzenia Honda i z każdym kupionym urządzeniem otrzymujecie Państwo komplet dokumentów, w tym, wypełnioną i podstemplowaną przez sprzedawcę, Oryginalną Kartę Gwarancyjną Aries Power Equipment. Obowiązkiem Autoryzowanego Sprzedawcy jest również uruchomienie agregatu i wykonanie przeglądu zerowego przed przekazaniem agregatu kupującemu.

Dlaczego warto mieć agregat Honda EU22i? Zapraszamy do poznania praktycznych aspektów agregatu - ”EU22i - najbardziej uniwersalny agregat prądotwórczy Honda”