Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Wakacje 2020 z pewnością będą inne niż zazwyczaj. Epidemia koronawirusa zmusza do zmiany planów wakacyjnych, przestrzegania ograniczeń w podróżowaniu i przebywaniu w skupiskach ludzi. Dla wielu, najlepszą koncepcją wakacji jest podróżowanie kamperem lub z przyczepą kempingową. Planując właśnie taką formę wypoczynku z możliwością wyboru miejsca w ostatniej chwili, warto mieć na pokładzie podstawowe wyposażenie zapewniające pełną niezależność oraz wygodę.
Ważnym punktem na liście wyposażenia kampera powinien być przenośny, bardzo cichy agregat prądotwórczy z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości, który zasili odbiorniki w każdym miejscu i o każdej porze, np.  walizkowe modele Honda EU 10i (moc 1 kW, waga 13 kg) i Honda EU 22i (moc 2,2 kW,  waga 21 kg)  oraz przenośne agregaty Honda EU 30i (moc 3 kW, waga 35 kg) i Honda EU 30i S (moc 3 kW, waga 61 kg).Agregat prądotwórczy, niezawodny towarzysz podróży wielu miłośników turystyki kamperowej na całym świecie, zapewnia przede wszystkim komfort na pokładzie i przyjemnie spędzony czas. Takie warunki bytowania umożliwiają koncentrację na wyborze trasy, atrakcyjnych miejsc postoju. Sprzyjają też nadrabianiu zaległości w relacjach z bliskimi. Rekomendowane agregaty są wyjątkowo ciche i wyróżniają się bardzo niskim poziomem emisji spalin, a oszczędne zużycie paliwa zapewnia zasilanie odbiorników jednofazowych przez parę godzin na jednym tankowaniu. Wyposażone w inwerterową stabilizację napięcia i częstotliwości wytwarzają energię elektryczną najwyższej jakości czyli bezpieczną dla zasilanych odbiorników. Wszystkie posiadają gniazda AC oraz DC.


Praktyczne zalety przenośnych agregatów inwerterowych Honda EU

  • Kompaktowa obudowa.
  • Najnowocześniejsza inwerterowa stabilizacja napięcia i częstotliwości – niweluje wahania napięcia pojawiających się podczas przesyłania energii elektrycznej. Działając niezależnie od obrotów silnika agregatu, stale utrzymuje znamionowe wartości napięcia i częstotliwości i generuje prąd, którego jakość na wyjściu jest lepsza niż ta dostępna w gniazdkach,
  • Najwyższa jakość prądu – wytwarzany prąd jest bezpieczny dla odbiorników, nawet tych najbardziej czułych na jakość zasilania, co wpływa na wydłużenie ich żywotności. Agregaty są przeznaczone do zasilania jednofazowych odbiorników RTVAGD podstawowego użytku, urządzeń elektronicznych czy nowoczesnych elektronarzędzi, a także do ładowania akumulatorów dronów.
  • Paliwooszczędne silniki Honda zmniejszają koszty eksploatacji.
  • Wydłużony czas pracy, zwłaszcza w trybie pracy ekonomicznej - do 7- 8h na jednym zbiorniku paliwa (zależnie od modelu oraz obciążenia).
  • Cicha praca – agregaty mają specjalną dźwiękochłonną obudowę i nowoczesne tłumiki.
  • Gniazdo prądu stałego (DC) umożliwia ładowanie akumulatorów typu samochodowego.
  • Gniazda równoległego podłączenia generatorów – umożliwiają autosynchronizację czyli równoległe łączenie dwóch tych samych modeli agregatów w celu podwojenia mocy wyjściowej do zasilania większej liczby odbiorników.
Wszystkie agregaty są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w formie usługi „Dostawa Do Drzwi” oraz w wygodnej sprzedaży ratalnej „Honda Raty 0%”! . Zapraszamy również do naszego PORADNIKA, w którym oprowadzamy Państwa po świecie agregatów prądotwórczych, różnych polach ich zastosowań oraz kryteriach wyboru.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00