Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Od kilku dni cała Polska boryka się z obfitymi i bardzo intensywnymi opadami deszczu, które powodują ogromne straty i zniszczenia. W tych krytycznych sytuacjach liczy się czas i szybkość usuwania nadmiaru wody. Właśnie taką skuteczność zapewniają pompy do wody brudnej czyli pompy półszlamowe, pompy szlamowe i pływające. Wszystkie modele są dostępne w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej RRSO=0%.
Przy wyborze pompy należy kierować się przede wszystkim celem zastosowania (warunki w jakich będzie pompa pracować, wielkość powierzchni, domniemany stopień zanieczyszczenia wody), mocą i jakością silnika, wydajnością urządzenia, wartościami maksymalnego podnoszenia i ssania.Do sprawnego odprowadzania wody z zalanych terenów rekomendujemy pompy spełniające restrykcyjne wymagania służb ratowniczych i cenione przez profesjonalistów, którzy chętnie je stosują w sytuacjach kryzysowych:

  • Pompy pływające NIAGARA 2 (1200l/min) i NIAGARA2PLUS (1200l/min) z silnikami Honda.
  • Pompy szlamowe, jak przewoźna motopompa powodziowa LWT 250 K z silnikiem Kubota (diesel) o maksymalnej wydajności 250 m3/h (średnica zatrzymywanych zanieczyszczeń powyżej 40 mm , posiada  świadectwo dopuszczenia CNBOP), pompy Honda serii WT, jak WT 40X (1600l/min) i mniejsze WT 30X (1200l/min) oraz WT 20XT (700l/min). Pompy Honda WT oraz szlamowe z silnikami Honda SMD50HXW (125l/min) i SMD80HX (240l/min) są głównie stosowane do osuszania wykopów pod budowę, ułatwiania pracy podczas napraw sieci wodociągowej, oczyszczania budynków gospodarczych.
  • Pompy półszlamowe z silnikami Honda SST50 (700l/min) i SST80 (1000l/min), łatwe w transporcie nawet samochodem osobowym i łatwe w obsłudze są często stosowane w wozach bojowych do wspierania akcji gaśniczych oraz do odwadniania wykopów, usuwania wody z zalanych piwnic i studzienek kanalizacyjnych.Wszystkie pompy znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się niezawodnością w ekstremalnych warunkach, trwałą konstrukcją, łatwą obsługą i serwisowaniem. Ważnym aspektem ich eksploatacji jest oszczędne zużycie paliwa obniżające koszty eksploatacyjne oraz długi okres gwarancji – najlepsze świadectwo jakości potwierdzone przez producentów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, którzy fachowo doradzą wybór pompy do konkretnych potrzeb. Więcej informacji o praktycznych kryteriach wyboru pomp oraz ich prawidłowej eksploatacji znajduje się w naszym Poradniku.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00