Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Majsterkowanie w trybie „zrób to sam” i zabezpieczenie domu przed awariami sieci energetycznej to dobry powód do posiadania własnej mini elektrowni w formie niezawodnego agregatu prądotwórczego, zwłaszcza jednego z agregatów Honda, których jakość i niezawodność są znane na całym świecie i potwierdzane przez zadowolonych użytkowników.
Do użytku domowego – do zasilania elektronarzędzi i sprzętu RTVAGD podstawowego użytku – zależnie od potrzeb i sumy mocy odbiorników, przeznaczone są jednofazowe agregaty o mocy maksymalnej 1-3 kW wyposażone w bezpieczne dla odbiorników systemy stabilizacji napięcia.  Agregaty z inwerterowej serii EU, jak EU 10i, EU 22i, EU 30i S przeznaczone są także do zasilania bardzo czułych na jakość prądu urządzeń elektronicznych czy nowoczesnych elektronarzędzi, ponieważ generowany przez nie prąd jest na wyjściu lepszej jakości niż ten dostępny w sieciowym gniazdku. Ich dodatkowym atutem jest mobilność – łatwe w przenoszeniu i transporcie mogą być użytkowane na działce lub podczas podróży kamperem, lub do ładowania akumulatorów dronów. Agregat EM30 o kompaktowej konstrukcji i wyposażony w nowoczesny cyklokonwerter, jak i EU 30i S, może pełnić funkcję dodatkowego źródła prądu w sytuacjach awaryjnych w domu, w gospodarstwie.


 
Do zasilania rezerwowego rekomendowane są agregaty z automatycznym startem, współpracujące z nowoczesnym panelu automatyki podłączonym do sieci energetycznej: Honda EM5500 CXS AUTO oraz Honda EU70i S AUTO. Jeśli chcesz wiedzieć na czym polega niezależny układ zasilania rezerwowego, zapraszamy do dedykowanego poradnika.
 
Agregaty  EU 10i (1 kW), EU 22i (2,2,kW), EU 30i S (3 kW) , EM30 (3 kW) jeszcze są dostępne w promocji „Honda na 5!”. Natomiast wszystkie agregaty można nabyć w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie ratalnym bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek „Honda Raty 0%!”.

Więcej informacji o rodzajach agregatów prądotwórczych oraz ich zastosowaniu znajduje się w Przewodniku po świecie agregatów prądotwórczych.


Strzeż się przed podróbkami!

Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia: mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru. Dowiesz się więcej TUTAJ.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00