Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Agregaty prądotwórcze Honda znane są na świecie z niezawodności, jakości generowanego prądu i sprawdzonych w praktyce parametrów użytkowych. Do promocji „Honda na 5!” wyselekcjonowaliśmy najlepsze agregaty o mocy maks. 1 - 3 kW, z nowoczesną stabilizacją napięcia i częstotliwości, i znajdujących uniwersalne zastosowanie w domu, na działce, w podróży kamperem, w plenerze.

Promocja, dostępna wyłącznie w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, obejmuje: 5 lat gwarancji, w sumie 10% rabatu cenowego przy zakupie agregatu i 5% zniżki na pierwszy okresowy przegląd w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym. Promocja dotyczy jednofazowych agregatów z silnikiem spalinowym - agregatów walizkowych – EU 10 i (1 kW) i EU 22i (2,2, kW) i agregatów przenośnych EU 30i S oraz EM30 o mocy maks. 3 kW.Wszystkie produkują prąd najwyższej jakości i bezpieczny dla zasilanych odbiorników dzięki nowoczesnej stabilizacji napięcia: seria EU jest wyposażona w prądnicę z inwerterem, zaś EM30 w cyklokonwerter. Ze względu na kompaktowe rozmiary i cichą pracę, są stworzone do mobilnego stylu życia zapewniając prąd tam, gdzie w danej chwili jest potrzebny. Agregaty walizkowe EU 10i oraz najnowszy EU 22i zyskały dodatkowe uznanie tych użytkowników, którzy wskutek sytuacji epidemicznej wykonują pracę zdalną. Różne życiowe scenariusze potwierdziły, że te niewielkie urządzenia doskonale sprawdzają się także jako zaplecze techniczne „home office”, ponieważ bezpiecznie zasilają laptopy, tablety, telefony komórkowe oraz akumulatory samochodowe.

Poznaj bliżej Agregaty Honda na 5! – więcej informacji


Strzeż się przed podróbkami!

Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia: mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru. Dowiesz się więcej TUTAJ.Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00