PROFI +
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Glebogryzarki PROFI +

Profi + to seria glebogryzarek, których konstrukcja została oparta na jednostkach napędowych jednoosiowych ciągników ogrodniczych serii 500 Honda. Dzięki temu postała seria maszyn o dużej szerokości roboczej i  mocnym silniku (od 5,5 do 8 KM). Sześciobiegowa skrzynia biegów z reduktorem daje pełna kontrolę nad obrotami bębna glebogryzarki.

Glebogryzarka Honda

Profi+ to mocna, profesjonalna glebogryzarka. Za pomocą tych maszyn można przygotować glebę do siewu lub wysadzenia rozsad a także wykonać inne zabiegi agrotechniczne takie jak: wiosenną uprawę gleby po jesiennej orce, podorywkę ściernisk i nieużytków, zwalczanie mechaniczne chwastów, mieszanie nawozów mineralnych i organicznych z glebą, W wielkopowierzchniowych uprawach warzywniczych i sadowniczych glebogryzarką Profi+ można mechanicznie niszczyć chwasty w międzyrzędziach i rzędach drzew.

Seria Profi + jest skierowana dla profesjonalistów – ogrodników, warzywników, sadowników, szkółkarzy oraz firm urządzających i pielęgnujących ogrody. Dzięki temu, iż wszystkie maszyny serii Profi + wyposażono w wałek odbioru mocy, możliwe jest po zdjęciu bębna glebogryzarki i zamontowaniu osi i kół i dołączenie przystawek. Do maszyny serii Profi + można zamontować także inny osprzęt taki jak: wyorywacz, sadzarkę kopaczkę dwurzędową do ziemniaków, pług z przedpłużkiem, pług do orki zagonowej, pług obrotowy, obsypnik, kultywator czy kultywator z wałem.

PROFI +

Glebogryzarka Honda F 560 K5 TE-N

Glebogryzarka spalinowa Honda F 560 posiada czterosuwowy, ...

Cena: 8990,00 zł

Glebogryzarka Honda F 720 GEA1-N

Glebogryzarka spalinowa Honda F 720 posiada czterosuwowy, ...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00