Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Własne źródło energii elektrycznej dostępne w każdej chwili i zawsze niezawodnie generujące prąd najwyższej jakości zapewnia poczucie bezpieczeństwa, niezależność od sieci energetycznej i pewność realizacji zaplanowanych prac remontowo-budowlanych czy swoich hobby. Z pełnym przekonaniem o funkcjonalności i praktycznej stronie stosowania agregatów prądotwórczych zapraszamy do naszego świata niezawodnych generatorów energii elektrycznej.


Wszystkie agregaty prądotwórcze dostępne w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży można nabyć w systemie ratalnym „Honda 0%!”, a maksymalna wartość kredytowanego urządzenia wynosi 40 000 zł.W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie:

 • Najlepsze inwertery

  Rodzina inwerterowych agregatów Honda EU jest przeznaczona do zasilania odbiorników, jak RTVAGD podstawowego użytku, oświetlenie, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, klimatyzator, suszarka do włosów, wzmacniacze, alarm, a przede wszystkim do zasilania bardzo czułych na jakość prądu urządzeń elektronicznych.

 • Agregaty z automatycznym startem

  Służą do tworzenia niezależnego układu zasilania rezerwowego podłączonego do sieci energetycznej. Do tej funkcji przeznaczony jest jednofazowy agregat Honda EU70i S AUTO, a także agregaty z rodziny EP wyposażone w silniki Honda: EP10000E AVR AUTO, EPS10000E AVR AUTO, EPS12000E AVR AUTO, EP12000E AVR AUTO (moc maksymalna 10 – 12 kW) oraz trójfazowe agregaty z silnikiem Honda EP13500TE AVR AUTO i EP16000TE AVR AUTO. Więcej informacji... .

 • Agregaty EA do profesjonalnego zastosowania

  To rodzina agregatów o jakości Honda - 5 agregatów jednofazowych o mocy maksymalnej od 3 do 6,2 kW oraz 1 agregat trójfazowy o mocy maksymalnej 3,7kVA 230V / 7 kVA 400V, które uzupełniają ofertę agregatów Honda o mocy maksymalnej 3 kW oraz wypełniają niszę bardzo pożądanych przez profesjonalistów agregatów o mocy maksymalnej 6 – 7 kW. Urządzenia z oznaczeniem „AVR” służą do zasilania odbiorników wymagających stabilizacji napięcia. Więcej informacji... .

 • Agregaty EP z silnikami Honda

  Jest to liczna rodzina agregatów prądotwórczych z silnikami Honda. Przeznaczone są do profesjonalnego zastosowania. Nasza oferta obejmuje agregaty jedno- i trójfazowe, modele EPS z obudową, urządzenia z modułem spawalniczym i agregaty z automatyką. Więcej informacji... .

 • Agregaty o uniwersalnym zastosowaniu

  To grupa agregatów o mocy maks. 3 kW, które sprawdzają się zarówno w zasilaniu domowych odbiorników, jak i profesjonalnych elektronarzędzi. Więcej informacji... .

 • Agregaty przemysłowe z silnikami diesla

  Są to urządzenia wyciszone oraz otwarte Europower i Himoinsa, dostępne z silnikami Kubota, Iveco, Yanmar, Volvo, Scania, Doosan, MTU, Deutz. Więcej informacji... .Zapraszamy do obejrzenia prezentacji agregatów na naszym kanale You Tube  i kontaktu z naszymi ekspertami oraz Autoryzowanymi Dealerami w całej Polsce.

Strzeżcie się fałszerzy!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00