Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Tegoroczna edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa odbędzie się już za kilka dni, 17 – 18 stycznia w Kielcach. Wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi maszynami dla rolnictwa, ogrodnictwa, dla producentów owoców i warzyw serdecznie zapraszamy na nasze stoisko F12!


Zapraszamy na TSW2024 na stoisko F12!

Targi TSW są doskonałą okazją do bezpośredniego sprawdzenia maszyn, o których Państwo przeczytaliście informacje w magazynach branżowych lub w Internecie, usłyszeliście od znajomych z branży, i osobistego zweryfikowania potencjału tych maszyn i urządzeń. Targi są też idealną okazją do poznania nowości, które mogą ułatwić i udoskonalić organizację pracy, a również zwiększyć rentowność prowadzonego biznesu. Bezpośredni kontakt z urządzeniami i rozmowa z naszymi ekspertami są wręcz bezcenne dla decyzji zakupowych.

Serdecznie Państwa zapraszamy na nasze stoisko F12, gdzie dowiecie się dlaczego warto zainwestować w rozwiązania najlepszej jakości od renomowanych producentów. Na stoisku pod szyldem Aries Power Equipment zaprezentujemy maszyny wybrane specjalnie dla Was – niezawodne, zapewniające najwyższą jakość i kulturę pracy, i spełniające Wasze potrzeby, jak:

  • glebogryzarki Honda FJ 500 z regulowaną szerokością roboczą w zakresie 35, 63 i 80 cm i łączoną z osprzętem oraz FF 500 z przednim zestawem noży ARS, czyli z Systemem Aktywnych Obrotów, który dywersyfikuje kierunek obrotów noży tnących. Dzięki temu, że skrajne noże bębna obracają się w kierunku przeciwnym do kierunku obrotów noży wewnętrznych, glebogryzarka nie tylko spulchnia podłoże, ale dokładnie rozdrabnia grudy po orce;
  • glebogryzarki Orec (produkowane w Japonii) SF600 dostępne w wersji z układem tnącym z nożami poruszającymi się w przód lub w tył (SF600) i w wersji z systemem przeciwbieżnej rotacji noży SRS (SF600D) oraz nowość na sezon 2024 - AR650 o szerokości roboczej 25 cm i z regulowaną głębokością zanurzenia noży w glebę;
  • japońskie kosiarko-karczownice traktorowe Orec RM60 W oraz RMK 151! Te dwie maszyny nie bez przyczyny stały się popularne w branży. Wyposażone w ruchome ramiona boczne – jedno w RMK 151 i dwa w RM60 W – są stworzone do koszenia i mechanicznego odchwaszczania/pielenia terenu, na którym konwencjonalne kosiarki nie spełniają oczekiwań. Przeznaczone są do pracy w międzyrzędziach w sadach, winnicach, na farmach borówek, truskawek, itp. Ramiona zakończone kółkiem i wyposażone w odrębny system tnący (głowicę żyłkową) dokładnie ścinają niepożądane rośliny wokół upraw w sposób bezpieczny dla instalacji oraz cennych owoców czy warzyw. Zapewniają wydajne i dokładne wykoszenie traw i chwastów zabierających uprawom wodę i składniki odżywcze, zaś efekt koszenia jest tak dokładny, że eliminuje konieczność zastosowania wykaszarki.
  • pompy Honda i z silnikami Honda przeznaczone do nawadniania upraw i te współpracujące z systemami ochrony antyprzymrozkowej i nawadniania nadkoronowego stosowanymi na niewielkich terenach, czyli pompy wysokiego ciśnienia Honda WH 20X, QP-205SX, QP-402SX i pompy dużej wydajności Honda WB 30XT i WMP 20X. Na ekspozycji pomp znajdą się również pompy służące przede wszystkim do osuszania terenu z nadmiaru wody – szlamowe Honda WT 30X oraz SMD-80HX oraz pompa półszlamowa z silnikiem Honda SST-80.
  • elektryczne pompy zanurzeniowe (jedno- i trójfazowe) z nierdzewnej stali Aries Pump przeznaczone do transportu wody na duże odległości. Odporne na korozję, lżejsze i bardziej wytrzymałe od podobnych pomp żeliwnych, pompy Aries Pump są rekomendowane są zarówno profesjonalistom jak i użytkownikom indywidualnym do stosowania w instalacjach stacjonarnych i przenośnych. Dodatkową zaletą Aries Pump jest wzbogacenie konfiguracji standardowej o wzmocnioną konstrukcję wirnika, uszczelnienie VITON i wzmocniony kabel zasilający.
  • agregaty prądotwórcze, które, zależnie od modelu, zapewnią niezawodne zasilanie w prąd tam gdzie jest on potrzebny i niezależnie od dostępu do sieci energii elektrycznej. Na Targach TSW zaprezentujemy najlepszy dla branży wybór agregatów: urządzenia przenośne Honda z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości – EU10i/22i/32i/30iS, agregat na kółkach transportowych Honda EU70iS o mocy maks. 7 kW, agregaty o długim czasie działania (do 8h przy obciążeniu znamionowym) Honda EG5500CLF oraz EM5500CXS z zintegrowanym zestawem transportowym (moc maks. 5,5 kW obydwu agregatów), agregaty EA o jakości Honda i uzupełniające ofertę agregatów Honda w przedziale mocy 3 – 6,2 kW przeznaczone do profesjonalnego zastosowania oraz agregaty EP znanej belgijskiej firmy e-power (dawniej Europwer) EP13500TE AVR i EPS15000TE AVR wyposażone w duże zbiorniki na paliwo (20l) oraz Automatyczny Stabilizator Napięcia (AVR).Na stoisku F12 zaprezentujemy również nowości w naszej ofercie – wybrane do polskich warunków glebogryzarki i jednostki napędowe dla szeregu praktycznego osprzętu niemieckiej firmy Agria.

Serdecznie Państwa zapraszamy!