Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Moc silnika Honda 4,8 KM. Pojemność silnika – 163 cm3. Przekładnia napędowa łańcuchowa. 6 biegów w przód i 2 biegi wsteczne. 2h 30 min pracy na jednym tankowaniu. Solidna konstrukcja o kompaktowych wymiarach. Waga 50 kg. To kluczowe parametry profesjonalnej glebogryzarki Honda F 510 K7 SE, która jest dostępna w modelach o szerokości roboczej 60 cm i 90 cm.Ta profesjonalna maszyna przeznaczona jest do sprawnego spulchniania, napowietrzania gleby i szybkiego mieszania jej z nawozami w ogrodach ozdobnych i warzywnych, w sadach, szkółkach roślinnych, na terenach zieleni miejskiej. Zawodowi użytkownicy tej glebogryzarki cenią ją za wydajność, niezawodność i wysoką kulturę pracy. Praktyczną zaletą tej maszyny jest uniwersalność, ponieważ za pomocą biegów – 3 szybkich i 3 wolnych w przód – można dostosować prędkość maszyny do rodzaju wykonywanej pracy. Pracę znacząco ułatwiają również kabłąkowe rączki, których ustawienie można regulować w poziomie, a składana rączka umożliwia w razie potrzeby, łatwy transport.

F 510 K7 SE jest idealną maszyną do sprawnego i dokładnego wykonywania prac związanych z przygotowaniem podłoża do upraw – na jesieni i przez cały rok, a jej jakość zapewni intensywną eksploatację przez wiele lat.Alternatywną propozycją dla profesjonalistów jest glebogryzarka Honda FJ 500 DER wyposażona w silnik honda o tej samej mocy i z regulowaną szerokością roboczą, maszyny SUPER KOMFORT ARS wyposażone w ostrza pracujące przeciwbieżnie oraz ciągniki jednoosiowe Honda.

Wszystkie glebogryzarki dostępne w naszej ofercie są dostępne w korzystnym dla użytkowników systemie ratalnym „Honda 0%” - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek! Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Punktów Sprzedaży!

Więcej informacji o glebogryzarkach – tych profesjonalnych i maszynach przeznaczonych dla miłośników ogrodów, o kluczowych parametrach technicznych, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie, znajduje się w naszym poradniku technicznym „Na czym polega trafny wybór glebogryzarki”.

Informacje o rodzajach gleb z poradami o ulepszaniu ich struktury znajduje się w poradniku „Przygotowanie gleby pod nowe uprawy”.