Czas wolny i hobby
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Przewodnik po świecie silników zaburtowych Honda

Silniki zaburtowe Honda są przykładem nowatorskich rozwiązań technicznych. Ich konstrukcja czterosuwowa dokonała 60 lat temu prawdziwej rewolucji w branży motorowodnej, a ich ewolucja od tamtej pory podąża w kierunku doskonalenia niezawodności, jeszcze lepszych osiągów, obniżania kosztów eksploatacji oraz poszanowania środowiska naturalnego (wszystkie silniki zaburtowe Honda spełniają z wyprzedzeniem światowe normy dopuszczalnego poziomu emisji spalin i hałasu). 

Wędkarstwo to jedno z najbardziej popularnych hobby i formy spędzania wolnego czasu. Łączy przygodę i przyjemność czucia bliskości natury, sprytne metody i strategie przechytrzania ryb, wiedzę w zakresie ichtiologii i hydrologii, umiejętności lokalizacji łowisk, wytrwałość, odporność na przeróżne warunki panujące przez prawie cały rok. Do udanych wypraw na ryby potrzebny jest odpowiedni sprzęt, a miłośnicy wędkowania z łodzi potrzebują do tego niezawodnych narzędzi, których szeroki wachlarz jest dostępny w ofercie Honda Marine.

Wiele osób marzy o spędzaniu wolnego czasu na pokładzie łodzi motorowodnej, ale często barierą do spełnienia tych planów są koszty związane z zakupem łódki, jej eksploatacją, przechowywaniem i serwisowaniem. Wygodną i tańszą alternatywą jest ponton z możliwością montażu silnika zaburtowego, czego przykładem są pontony honWave wraz odpowiednio dobranymi silnikami zaburtowymi Honda.