Firma
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Obszary o ekstremalnym nachyleniu są trudne w karczowaniu i nie każda maszyna sprosta takiemu wyzwaniu. Z pomocą przychodzi nowoczesna technika i rozwiązania, które zostały już sprawdzone w praktyce. W przypadku małych i średnich powierzchni, stoki i skarpy można łatwo skosić kosą spalinową, np. nowością 2020 r. Honda UMK 450 XEET o mocy maks. 2 KM.

Dobrze przygotowana do sezonu odśnieżarka sprawia, że niespodziewany opad śniegu nigdy nie będzie zaskoczeniem. Sprawna maszyna wymaga wówczas tylko włączenia i skierowania jej tam, gdzie jest potrzebna. Warto zawczasu wykonać kilka czynności kontrolnych, by zapewnić sobie pełny komfort odśnieżania o każdej porze. W odśnieżarce spalinowej   należy sprawdzić zbiornik paliwa (podczas dłuższego przestoju maszyny powinien być pusty!), wymienić olej – w odśnieżarkach z napędem hydrostatycznym należy też wymienić olej w przekładni, sprawdzić stan świecy zapłonowej.

Zrębkowanie gałęzi jest dziś popularną formą ekologicznej utylizacji surowca drzewnego, ponieważ przynosi wiele korzyści: przyczynia się do porządkowania terenu, jest tańsze od transportu gałęzi i jest po prostu opłacalne. Zrębka wyprodukowana przez rębak - ma szerokie zastosowanie i, zależnie od gatunku drzewa oraz jakości, może być wykorzystana w ogrodnictwie, jako biomasa opałowa, do produkcji płyt wiórowych i pilśniowych, do wędzenia i grillowania mięs, serów i ryb.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00