Nawadnianie i osuszanie
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Motopompa jest urządzeniem przeznaczonym do transportu wody i zależnie od przeznaczenia jest rekomendowana do nawadniania – motopompy do wody czystej lub osuszania terenu – motopompy do wody brudnej. W miejscach wymagających zachowania ciszy lub umożliwiających zasilanie energią elektryczną rekomendujemy wykorzystać elektryczne pompy zatapialne, które można zastosować zarówno do wody czystej jak i brudnej.

W walce ze skutkami powodzi i podtopień liczy się czas oraz efektywność usuwania wody, co umożliwia zastosowanie niezawodnej pompy wysokiej jakości. Równie ważne jest zastosowanie prawidłowego modelu pompy, którego parametry są dostosowane do warunków i potrzeb.

Ostatnie dni upłynęły pod znakiem gwałtownych, bardzo gwałtownych nawałnic – burz, deszczu z gradobiciem. Z nieba polały się strumienie wody. Ale to nie wystarcza - w ogródku panuje susza. Ziemia twarda jak beton, a „pierwsza woda” spływa i ucieka na boki. Gleba traci właściwości absorpcyjne, dlatego woda nie przenika w głąb warstwy korzeniowej.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00