Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Po pierwszym ataku zimy nastała odwilż. To może być krótkotrwały „oddech”, bo w tym roku Natura pokazała wszystkim i wszędzie, że potrafi być nieprzewidywalna, zaskakująca. Aktualne prognozy pogody zgodnie potwierdzają nadejście potężnego frontu atmosferycznego, który przyniesie huśtawki temperatury i ciśnienia, silne wiatry i w końcu, w dni świąteczne – śnieżyce ze znacznym spadkiem temperatur. Największe obawy w takich warunkach wzbudzają dostawy sieciowej energii energetycznej, a raczej ich brak. Przyczyn braku prądu może być wiele – od zerwanych, oblodzonych linii przesyłowych po przeciążenia sieci, bo sieć energetyczna jest jednak „krucha” wobec żywiołów naturalnych.


Zabezpieczenie przed brakiem prądu sieciowego

Pewnym na 100% źródłem prądu jest agregat prądotwórczy – niezależny od pór roku, niezależny od wiatru, mrozu. Wystarczy napełnić zbiornik paliwa, włączyć agregat i prąd jest. Planując zakup agregatu należy jedynie zdefiniować swoje potrzeby i zsumować moce odbiorników do zasilania, a jeśli nie macie Państwo pewności jak to zrobić, zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Partnerami, którzy doradzą jakiego agregatu potrzebujecie. Jednocześnie zapewniamy Państwa, że w dostępnych w naszej ofercie agregatach prądotwórczych Honda i wyposażonych w silniki Honda można stosować paliwo E10.


Wybór agregatów prądotwórczych w naszej ofercie jest szeroki i różnorodny:

  • agregaty jednofazowe Honda z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości z serii EU o mocy maksymalnej 1 kW/ 2,2 kW, 3 kW i 7 kW, w tym EU70iS (7 kW) dostępny aktualnie w promocyjnej cenie oraz ten sam agregat w wersji AUTO przeznaczony do zasilania rezerwowego. Najbardziej uniwersalnym agregatem w tej serii jest walizkowy EU22i
    Dowiedz się więcej o agregatach Honda EU – „Najlepsze inwertery”
  • agregaty o długim czasie działania (8-12h) Honda EG 3600/4500/5500 CL wyposażone w cyfrowy automatyczny regulator napięcia D-AVR oraz Honda EM 5500 CXS z inteligentną stabilizacją napięcia i częstotliwości i-AVR o mocy maksymalnej w zakresie 3,6 - 5,5 kW. Uwaga! Te agregaty prądotwórcze jeszcze są dostępne w promocji do wyczerpania zapasów!
    Sprawdź parametry i zakres zastosowań ww. agregatów w naszym poradniku „Agregaty prądotwórcze o długim czasie działania”
  • agregaty EA, czyli jakość Honda w polskiej ramie do profesjonalnego zastosowania w trudnych warunkach. Te urządzenia uzupełniają ofertę agregatów Honda o mocy maksymalnej 3 kW i wypełniają niszę bardzo pożądanych przez profesjonalistów agregatów o mocy maksymalnej 6 – 7 kW. Poznaj moc i zastosowania agregatów EA
  • agregaty e-power (dawniej Europower) renomowanego belgijskiego producenta. Są to agregaty wyposażone w silniki Honda najnowszej generacji GX oraz iGX a także diesel Kubota, i oznaczone symbolami EP/EPS. Są to agregaty jedno- i trójfazowe, do zabudowy, wyciszone, spawalnicze. Dowiedz się więcej o agregatach e-power
  • przemysłowe agregaty prądotwórcze Himoinsa wyciszone i otwarte z silnikami Yanmar, Iveco, Volvo, Doosan.Zapraszamy do naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, w której nasi eksperci zawsze służą fachową poradą, wsparciem w procesie wyboru agregatu prądotwórczego, zaś wszystkie agregaty są dostępne z kompletem dokumentacji. Ponadto nasz sprzedawca jest zobowiązany do uruchomienia agregatu i wykonania przeglądu zerowego przed przekazaniem agregatu kupującemu.

Użycie agregatów