Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/iacf3.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment

Kosy i wykaszarki to  lekkie, idealnie wyważone urządzenia do koszenia niewielkich powierzchni oraz wszelkich zakątków ogrodowych, stromych zboczy, obrzeży rabat i krawężników, roślin pod drzewami i krzewami w ogrodach i sadach – wszędzie tam, gdzie zastosowanie kosiarki jest trudne lub wręcz niemożliwe. Cieszą się powodzeniem właścicieli niewielkich trawników i profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnych, poręcznych i łatwych w transporcie narzędzi do codziennej pielęgnacji trawników w każdym miejscu.
Wszystkie kosy i wykaszarki Honda są urządzeniami spalinowymi wyposażonymi w przyjazne dla ludzi i otoczenia 4-suwowe silniki, które w porównaniu z wersjami elektrycznymi zapewniają większą wydajność i całkowitą niezależność od źródła zasilania, a w porównaniu z wykaszarkami z silnikami 2-suwowymi – ciszej pracują i są bardziej ekologiczne. Dodatkowo, silniki Honda mają obniżony poziom wibracji, co wraz z idealnym wyważeniem zapewnia komfort koszenia przez długi czas.Najbardziej popularną kosą Honda jest UMK 435 UEET oraz LEET  z głowicą żyłkową o  uniwersalnej szerokości koszenia 40 cm, wymiennie stosowaną z 3-zębna tarczą tnącą przeznaczoną do sprawnego koszenia traw, chwastów i zarośli. W tej chwili UMK 435 UEET dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie – zapraszamy do naszej promocji „Wykoszona cena”.

Profesjonalistom szczególnie polecamy kosę plecakową UMR 435E T noszoną na plecach na antywibracyjnym szkielecie, który dostosowuje się do kształtu pleców i pochłania drgania. Wyposażona w 4-suwowy silnik o mocy 1,3 KM jest idealnym urządzeniem do koszenia traw i chwastów na stromych zboczach i wzdłuż przydrożnych rowów.Osobom poszukującym urządzeń wielofunkcyjnych zapewniających kompleksową pielęgnacji zieleni, rekomendowana jest wykaszarka SSBC E  z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool. Jest wyposażona w głowicę żyłkową, którą opcjonalnie można zastąpić metalową tarczą tnącą. Zaletą tego rozwiązania jest właśnie wielofunkcyjna jednostka napędowa – wspólna dla kilku narzędzi roboczych, jak glebogryzarka, nożyce do żywopłotu (krótki i długie!), krawędziarka, dmuchawa czy podkrzesywarka.

Kosy i wykaszarkii wszystkie urządzenia do ogrodu Honda są dostępne w sezonie w naszym wygodnym systemie sprzedaży ratalnej (10 lub 20 rat) – bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!

Więcej praktycznych porad na temat właściwego wyboru wykaszarki znajduje się w naszym Poradniku.

Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00