Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment

Powierzchnia koszenia jest jednym z kryteriów wyboru odpowiedniego modelu Honda Miimo. Przypisana do konkretnego robota koszącego  wielkość trawnika jest WARTOŚCIĄ OPTYMALNĄ na jakiej zdaniem producenta urządzenie spełnia 100% oczekiwanej wydajności oraz jakości koszenia. Każdy z modeli Honda Miimo z powodzeniem jest stosowany na mniejszych powierzchniach. Dlatego kryterium wielkości powierzchni koszenia nie powinno być jedynym kryterium wyboru.

Obecnie dostępne wersje Honda Miimo przeznaczone są do pielęgnacji trawników o OPTYMALNEJ powierzchni 400 – 4 000 m2, czyli:

Honda Miimo 310  -  400 - 1 500 m2  
Honda Miimo 520 - 800 - 3 000 m2
Honda Miimo 3000 - 1 000 - 4 000 m2

Praktyczny wybór modelu Honda Miimo powinien przede wszystkim uwzględniać styl życia właściciela ogrodu i jego potrzeby, ponieważ proponowane modele Honda Miimo różnią się funkcjonalnością i stopniem zaawansowania technicznego.

Czy Honda Miimo może kosić trawnik o powierzchni 200 m2?


Tak. Więcej, każdy model Honda Miimo skosi ten trawnik szybciej niż kosiarka automatyczna dedykowana do optymalnej powierzchni 200 m2. Decyduje o tym szerokość koszenia oraz akumulator. Urządzenia o większej szerokości koszenia koszą większą powierzchnię za jednym przejazdem, zatem szybciej skoszą wyznaczony obszar. Na przykład: szerokość koszenia Honda Miimo 310 i 520 wynosi 22 cm, a Honda Miimo 3000 – 25 cm.

Modele służące do koszenia większej optymalnej powierzchni są wyposażone w lepsze, mocniejsze akumulatory.Jaką rolę w robocie koszącym odgrywa akumulator?

Akumulator jest siłą napędową urządzenia. Decyduje o wydajności robota. Większy akumulator

  • ma większą pojemność, dzięki czemu robot może dłużej kosić pomiędzy ładowaniami
  • wymaga mniej cykli ładowań co wpływa na długość pracy robota na trawniku, a przede wszystkim wydłuża żywotność urządzenia
  • zapewnia robotowi większą prędkość poruszania się po trawniku, np. Honda Miimo 3000 pokonuje maksymalnie do 30 m/sek

Honda Miimo wyposażony jest trwały akumulator litowo-jonowy najwyższej klasy, który zapewnia niezawodność i wysoką wydajność w kolejnych cyklach ładowań i, wydłużając żywotność urządzenia,  ogranicza koszty serwisowania.Jaka jest wydajność noży Honda Miimo?


Honda Miimo 310, 520 i 3000 są wyposażone w nową tarczę tnącą z 3 nożami, której żywotność eksploatacji jest wydłużona dwukrotnie. Ma również zwiększoną prędkość obrotową ( Honda Miimo 310 i 520 – 2200 obr/min, Honda Miimo 3000 – w trybie normalnym 2290 obr/min i 1950 obr/min w trybie cichym), która zapewnia lepszą wydajność koszenia: w godzinę, Honda Miimo 310 kosi 83 m2, Honda Miimo 520 – 125 m2, a Honda Miimo 3000 - 170 m2. Tarcza tnąca działa na zasadzie uchylnych noży co zapewnia precyzyjne wykoszenie obrzeży trawnika.

Warto także zwrócić uwagę na jakość noży Honda Miimo - wykonane z ciągliwej stali sprężynowej, są elastyczne i wyginają się, a  nie pękają w przypadku natrafienia na przeszkodę, i nie pozostawiają pokruszonych ostrych kawałków na trawniku. Natomiast innowacyjny sposób mocowania tarczy tnącej ułatwia bieżącą konserwację noży, ponieważ źdźbła pokosu nie zanieczyszczają miejsca instalacji noży.Czym różni się Honda Miimo 3000 od modeli 310 i 520?


Honda Miimo 3000 jest najnowszym modelem robota koszącego Honda, którego funkcjonalność jest dostosowana do coraz większych oczekiwań nowoczesnego użytkownika.

  • Szybsze koszenie - ma większą szerokość koszenia (25 cm) i tarczę tnącą o większej prędkości obrotowej co zapewnia szybsze koszenie,
  • Mocniejszy akumulator – Honda Miimo 3000 jest wyposażony w pojemniejszą baterię litowo-jonową zwiększającą wydajność koszenia: 22,2V / 5400 mAh versus 22,2 V / 1800 mAh w Honda Miimo 310 i 22,2 V / 3600 mAh w Honda Miimo 520
  • Elastyczność instalacji bazy dokującej – jest to istotne udogodnienie praktyczne. W modelach Honda Miimo 310 i 520 stacja dokująca powinna być ustawiona w linii przewodu granicznego lub w narożniku, natomiast w przypadku Honda Miimo 3000 – stacja dokująca umieszczona w dowolnie wybranym miejscu ogrodu i w każdej pozycji względem przewodu granicznego. To rozwiązanie znacznie ułatwia zaplanowanie instalacji w ogrodzie, która będzie praktyczna, bezpieczna i wygodna dla wszystkich użytkowników ogrodu,
  • Większa efektywność – nowym rozwiązaniem zastosowanym w Honda Miimo 3000 jest tzw. łagodny zwrot przed linią przewodu granicznego, które zwiększa skuteczne koszenie całej powierzchni trawnika,
  • Obsługa SMART – nowoczesność Honda Miimo 3000 polega też na zastosowaniu najnowszych trendów i technologii: ten model jest sterowany za pomocą smartfona poprzez Bluetooth. Obsługa SMART zapewnia wygodne zarządzanie pracą robota bez konieczności ruszania się z ogrodowego zakątka relaksu.Więcej informacji o instalacji Honda Miimo, przygotowaniu ogrodu dla robota koszącej znajduje się TUTAJ.Najlepszym doradcą przy zakupie Honda Miimo jest nasze specjalista w Autoryzowanym Centrum Robotów Koszących Honda Miimo. Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Centrum, w którym oprócz doradztwa mogą Państwo skorzystać z kompleksowej Usługi Miimo Care.Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00