Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment

Synonimem idealnego trawnika jest trawnik angielski – gęsty, miękki, w pięknej szmaragdowej barwie – stanowiący integralną część domowej przestrzeni. Na czym polega „angielski” sekret? Na doborze nasion dobrej jakości, ale przede wszystkim na wieloletniej, cierpliwie systematycznej pielęgnacji czyli na podlewaniu, nawożeniu i regularnym koszeniu.Częste koszenie à l'anglaise zapobiega zakwitaniu trawy i powoduje jej zagęszczanie się. Zapewnia również wentylację i cyrkulację wody, hamuje rozprzestrzenianie się chwastów. Koszenie sprzyja też wszystkim osobom uczulonym na pylenie traw, ponieważ skoszone rośliny nie mają możliwości wyprodukowania kwiatów ani pyłków. Najlepszą receptą na trawnik doskonały, często koszony i systematycznie nawożony ekologicznym mikro-pokosem jest samodzielny robot koszący Honda Miimo, który z jednej strony nieustannie dba o trawnik, a z drugiej – przynosi właścicielom więcej radości z wolnego czasu. Przejmuje obowiązek koszenia. Potwierdzeniem korzyści tego właśnie rozwiązania jest fakt, że robot koszący, do niedawna traktowany jak futurystyczny pomysł, staje się popularnym sposobem koszenia. Zadowolenie właścicieli na widok zadbanego trawnika po powrocie urlopu jest bezcenne.

Na czym polega filozofia działania Honda Miimo?

 1. Honda Miimo to japoński robot stworzony w celu poprawienia jakości życia. Jego styl pracy jest przyjazny dla domowników i otoczenia. Nie emituje spalin -  jego siłą napędową jest bardzo trwały akumulator litowo-jonowy, który zapewnia wysoką wydajność w kolejnych cyklach ładowań i niezawodność przez wiele lat. Więcej informacji o roli i jakości akumulatora.
  Jest wyposażony w 3 bezszczotkowe silniki, które nie wymagają konserwacji (stanowią napęd kół i ostrzy). Jest praktycznie bezgłośny, zatem nie zakłóca spokoju domowników ani sąsiedztwa, ani ptaków. Za to skutecznie „wyprasza” krety ze swego terytorium. Ubrany w nowoczesny design o eleganckiej linii staje się także dodatkową ozdobą ogrodu.
 2. Honda Miimo dba o trawnik w każdej przestrzeni ogrodu, nie pomijając koszenia na pagórkach czy łagodnych wzniesieniach. Każdy model jest rekomendowany do odpowiedniej wielkości powierzchni, ale przypisana wielkość trawnika jest WARTOŚCIĄ OPTYMALNĄ na jakiej zdaniem producenta robot spełnia 100% oczekiwanej wydajności oraz jakości koszenia. Każdy z modeli Honda Miimo z powodzeniem jest stosowany na mniejszych powierzchniach. Więcej o powierzchni koszenia... .
 3. Honda Miimo jest samodzielny i inteligentny. Po zaprogramowaniu wie gdzie i kiedy ma kosić. Zawdzięcza to zaawansowanemu technicznie systemowi przesyłu sygnałów pomiędzy minikomputerem i czujnikami zainstalowanymi w przedniej i tylnej części robota a przewodem granicznym zainstalowanym w ogrodzie. Czuje również kiedy musi naładować akumulator i wówczas udaje się do bazy dokującej. Po naładowaniu baterii – powraca do pracy. Łatwe ustawienie pracy Honda Miimo zapewnia oprogramowanie w języku polskim i przejrzysty interfejs. 4. Honda Miimo porusza się po terenie oznaczonym przewodem granicznym znajdującym się standardowo w pakiecie. Sensor śledzenia przewodu granicznego sygnalizuje gdzie Honda Miimo powinien skręcić, wycofać się, zawrócić. Robot omija także wszelkie przeszkody, ponieważ ruchoma obudowa w zakresie 360° oraz system sensorów wyczuwają obecność człowieka, zwierząt, drzew, przedmiotów, a wykrycie jakiejkolwiek przeszkody powoduje zatrzymanie robota i zmianę kierunku.
 5. Obszar koszenia, zależnie od wielkości trawnika, aranżacji ogrodu może być zdefiniowany w   formie stref, w których Honda Miimo będzie się poruszał według określonych wytycznych. Wówczas możemy dostosować koszenie konkretnych miejsc do pory dnia i stopnia nasłonecznienia tak, by unikać koszenia w pełnym słońcu.
 6. Podstawą filozofii Honda Miimo utrzymywanie trawy stale na tej samej wysokości z  jednoczesnym jej nawożeniem. Drobno skoszone źdźbła trawy w formie mikro-pokosu są równomiernie rozłożone na powierzchni i przekształcają się w naturalny nawóz. W tym przypadku wilgotność pozostawianego na powierzchni pokosu nie ma znaczenia, ponieważ tak drobny pokos ulega procesowi rozkładu w szybkim tempie. Precyzję koszenia zapewnia udoskonalona tarcza tnąca z 3 uchylnymi nożami o dwukrotnie wydłużonym okresie eksploatacji i zwiększonej prędkości obrotów,  wentylator unoszący łodygi trawy oraz elektryczny, precyzyjny system ustawiania wysokości koszenia w zakresie 20-60 mm. Szerokość koszenia ( 22 cm – Honda Miimo 310 i Honda Miimo 520, 25 cm w Honda Miimo 3000) oraz zwiększona prędkość obrotów zapewnia lepszą wydajność: w godzinę, Honda Miimo 310 kosi powierzchnię do 83 m2, Honda Miimo 520 – do 125 m2, a Honda Miimo 3000 – do 170 m2. Mechanizm uchylnych noży zapewnia natomiast precyzyjne wykończenie koszenia obrzeży trawnika. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również nowy sposób mocowania tarczy, który ułatwia bieżącą konserwację noży, gdyż lepkie źdźbła pokosu nie zanieczyszczają miejsca ich instalacji. 7. Honda Miimo oferuje wybór ścieżki koszenia dostosowany do ogrodu. Opcja dowolnego trybu koszenia jest zalecana do ogrodów o nieregularnych liniach brzegowych oraz tych, w których znajdują się tzw. przeszkody stałe. Ścieżka kierunkowa jest rekomendowana do otwartej przestrzeni, oznaczonej prostymi liniami granicznymi, i wolnej od przeszkód. Tryb mieszany – najlepiej jest zastosować w ogrodach o otwartych przestrzeniach,  gdzie znajdują się przeszkody stałe (aranżacje roślinne i małej architektury). W tym przypadku robot kosi naprzemiennie według ścieżki kierunkowej i dowolnej po ok. 15 minut. W Honda Miimo 3000 zainstalowano innowacyjne rozwiązanie zwiększające efektywność robota, czyli tzw. łagodny zwrot przed linią przewodu granicznego. Dzięki temu ten model Honda Miimo, w połączeniu z dużą prędkością jazdy (maks. 30 m/sek) i udoskonaloną tarczą tnącą umożliwia skoszenie do 170 m2  trawnika w godzinę.
 8. Honda Miimo porusza się i kosi na terenie płaskim i pochyłym. Jedną z jego unikalnych zalet jest utrzymanie linii prostej jazdy w poprzek stoku. Pokonywanie pochyłości terenu zapewnia czujnik kierunku.
 9. Czy Honda Miimo jest bezpieczny sam w ogrodzie? Tak - przed wszelką formą nieuprawnionego użytkowania zabezpiecza go kod PIN. Każde podniesienie robota podczas koszenia zatrzymuje noże i tylko wprowadzenie kodu PIN umożliwia ponowne uruchomienie urządzenia.Obecnie dostępne są 3 modele Honda Miimo: Honda Miimo 310 do koszenia pow. 400 - 1 500 m2Honda Miimo 520 do koszenia powierzchni 800 – 3 000 m2 oraz Honda Miimo 3000, zarządzany za pomocą darmowej aplikacji na smartfon i technologii Bluetooth, do powierzchni 1 000 – 4 000 m2. Wiosną 2020 r. rodzina Honda Miimo powiększy się o nowe roboty do koszenia przydomowych trawników o powierzchni do 400 m2.

Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00