Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment
Wakacje 2020 z pewnością będą inne niż zazwyczaj. Epidemia koronawirusa zmusza do zmiany planów wakacyjnych, przestrzegania ograniczeń w podróżowaniu i przebywaniu w skupiskach ludzi. Dla wielu, najlepszą koncepcją wakacji jest podróżowanie kamperem lub z przyczepą kempingową. Planując właśnie taką formę wypoczynku z możliwością wyboru miejsca w ostatniej chwili, warto mieć na pokładzie podstawowe wyposażenie zapewniające pełną niezależność oraz wygodę.
Ważnym punktem na liście wyposażenia kampera powinien być przenośny, bardzo cichy agregat prądotwórczy z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości, który zasili odbiorniki w każdym miejscu i o każdej porze, np.  walizkowe modele Honda EU 10i (moc 1 kW, waga 13 kg) i Honda EU 22i (moc 2,2 kW,  waga 21 kg)  oraz przenośne agregaty Honda EU 30i (moc 3 kW, waga 35 kg) i Honda EU 30i S (moc 3 kW, waga 61 kg).Agregat prądotwórczy, niezawodny towarzysz podróży wielu miłośników turystyki kamperowej na całym świecie, zapewnia przede wszystkim komfort na pokładzie i przyjemnie spędzony czas. Takie warunki bytowania umożliwiają koncentrację na wyborze trasy, atrakcyjnych miejsc postoju. Sprzyjają też nadrabianiu zaległości w relacjach z bliskimi. Rekomendowane agregaty są wyjątkowo ciche i wyróżniają się bardzo niskim poziomem emisji spalin, a oszczędne zużycie paliwa zapewnia zasilanie odbiorników jednofazowych przez parę godzin na jednym tankowaniu. Wyposażone w inwerterową stabilizację napięcia i częstotliwości wytwarzają energię elektryczną najwyższej jakości czyli bezpieczną dla zasilanych odbiorników. Wszystkie posiadają gniazda AC oraz DC.


Praktyczne zalety przenośnych agregatów inwerterowych Honda EU

  • Kompaktowa obudowa.
  • Najnowocześniejsza inwerterowa stabilizacja napięcia i częstotliwości – niweluje wahania napięcia pojawiających się podczas przesyłania energii elektrycznej. Działając niezależnie od obrotów silnika agregatu, stale utrzymuje znamionowe wartości napięcia i częstotliwości i generuje prąd, którego jakość na wyjściu jest lepsza niż ta dostępna w gniazdkach,
  • Najwyższa jakość prądu – wytwarzany prąd jest bezpieczny dla odbiorników, nawet tych najbardziej czułych na jakość zasilania, co wpływa na wydłużenie ich żywotności. Agregaty są przeznaczone do zasilania jednofazowych odbiorników RTVAGD podstawowego użytku, urządzeń elektronicznych czy nowoczesnych elektronarzędzi, a także do ładowania akumulatorów dronów.
  • Paliwooszczędne silniki Honda zmniejszają koszty eksploatacji.
  • Wydłużony czas pracy, zwłaszcza w trybie pracy ekonomicznej - do 7- 8h na jednym zbiorniku paliwa (zależnie od modelu oraz obciążenia).
  • Cicha praca – agregaty mają specjalną dźwiękochłonną obudowę i nowoczesne tłumiki.
  • Gniazdo prądu stałego (DC) umożliwia ładowanie akumulatorów typu samochodowego.
  • Gniazda równoległego podłączenia generatorów – umożliwiają autosynchronizację czyli równoległe łączenie dwóch tych samych modeli agregatów w celu podwojenia mocy wyjściowej do zasilania większej liczby odbiorników.
Wszystkie agregaty są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w formie usługi „Dostawa Do Drzwi” oraz w wygodnej sprzedaży ratalnej „Honda Raty 0%”! . Zapraszamy również do naszego PORADNIKA, w którym oprowadzamy Państwa po świecie agregatów prądotwórczych, różnych polach ich zastosowań oraz kryteriach wyboru.

Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00