Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment

Jedną z pierwszych prac, które trzeba wykonać w ogrodzie na przedwiośniu jest przygotowanie gleby pod nowe uprawy. Zawsze po miesiącach zimowych, nawet jeśli zima była nietypowa jak ostatnia, należy poprawić strukturę podłoża, czyli ziemię spulchnić i napowietrzyć oraz ją dożywić według potrzeb. Przygotowanie gleby do nowego sezonu to również jedna z najcięższych fizycznych prac ogrodniczych.


W nowoczesnym i wygodnym świecie Honda era łopaty przeszła do lamusa, a do poprawiania struktury gleby i ulepszania jej właściwości służą glebogryzarki „skrojone” na miarę potrzeb ogrodników amatorów oraz profesjonalistów.


Glebogryzarki z linii Mini/Hobby to maszyny o szerokości roboczej 20 – 45 cm przenaczone do spulchniania wąskich rabat i uprawianej ziemi. Najmniejszą z nich jest bardzo praktyczna glebogryzarka Honda SSCL E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool (szer. robocza 20 cm), która może być pierwszym krokiem do konfigurowania narzędzia służącego do kompleksowej pielęgnacji zieleni przez okrągły rok. W tej grupie glebogryzarek znajduje się także tzw. „mechaniczny szpadel”, czyli Honda FG 110 o szer. roboczej 23 cm, której część robocza opcjonalnie może być wymieniona na wał do aeracji trawników. Do gleb lekkich i średnich rekomendowana jest także glebogryzarka Honda FG 205 (szer. robocza 45 cm), która,  po zamontowaniu metalowych kół i dołączeniu pługa, jest też stosowana do płytkiej orki. Maszyna również sprawnie rozdrabnia większe bryły ziemi i ułatwia wyrównanie gleby po jej ręcznym przekopaniu.

Glebogryzarką cieszącą się popularnością wśród profesjonalistów i miłośników ogrodów jest Honda FJ 500 dostępna w wersji SER oraz DER. Wyjątkowość tej maszyny polega m. in. na regulowanej szerokości roboczej w zakresie 35/63/90 cm oraz regulacji kierownicy – w FJ 500 DER w 2 płaszczyznach (pion/poziom). Jest to maszyna wielozadaniowa dostosowana do łączenia z szeroką gamą dodatkowego osprzętu.

Profesjonalistom - ogrodnikom, plantatorom warzyw i sadów, szkółkarzom i firmom zajmującym się pielęgnacją zieleni - rekomendujemy Honda F 560, której konstrukcja bazuje na budowie ciągnika jednoosiowego. Maszyna, o szerokości roboczej 80 cm, jest wyposażona w WOM umożliwiający dołączanie osprzętu, dzięki czemu F 560 może intensywnie pracować praktycznie w każdej porze roku.  Do dokładnego rozdrobnienia i rozluźnienia gleby, w tym ziemi ciężkiej, ubitej czy dawno nieuprawianej, przeznaczone są glebogryzarki z linii Super Komfort ARS. Maszyny, jak FR 750 (szer. robocza 65 cm), FF 500 (szer. robocza 36-55 cm) i FF 300 (szer. robocza 29-45 cm ) wyposażone są w innowacyjny system dywersyfikacji kierunku obrotów noży tnących bębna  glebogryzarki ARS (Active Rotary System) , w którym noże zewnętrzne obracają się w kierunku przeciwnym do kierunku obrotów noży wewnętrznych. Są to maszyny łatwe w obsłudze, wydajne i zapewniające sprawne wykonanie pracy - pojemność zbiorników paliwa w połączeniu z ekonomiczną pracą silników zapewnia ok. 2 godzin pracy na jednym zbiorniku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Poradnikiem, którego jeden z rozdziałów poświęcony jest rodzajom gleb, przygotowaniu podłoża w ogrodzie oraz najważniejszym parametrom technicznych glebogryzarek wartych uwzględnienia przy zakupie nowej maszyny.

Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, w których eksperci doradzą właściwy dobór maszyny do konkretnych potrzeb!

Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00