Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment
Zapraszamy do świata bezprzewodowych kosiarek Honda z akumulatorami nowej generacji! Zero spalin. Cicha energia. Zero przewodu ograniczającego mobilność w ogrodzie. Doskonała wydajność koszenia na jednym ładowaniu akumulatora. Przyjemne koszenie. Łatwa obsługa. Precyzyjnie skoszona trawa odpowiednio do panujących warunków.

To kwintesencja najnowszej linii kosiarek Honda IZY-ON zasilalnych trwałymi akumulatorami litowo-jonowymi nowej generacji.


KOSIARKI AKUMULATOROWE HONDA
HRG 416 XB / HRG 466 XB
W 2020r. koncern Honda otwiera nowy rozdział w ponad 40-letniej historii ewolucji produkowanych przez siebie kosiarek. Idąc z duchem czasu i wspierając rozwój ekologicznej techniki w ogrodzie, Honda proponuje przyjazny dla otoczenia i tani w eksploatacji sposób koszenia przydomowych trawników. Są to uniwersalne kosiarki IZY, w których silniki spalinowe zostały zastąpione wydajnymi i trwałymi silnikami elektrycznymi zasilanymi akumulatorami litowo-jonowymi wyprodukowanymi przez lidera tej branży – firmę Bosch.Dostępne są 2 modele kosiarek akumulatorowych: HRG 416 XB (szer. koszenia 41 cm) bez napędu i HRG 466 XB (szer. koszenia 46 cm) z napędem, których bezszczotkowe silniki wykonane z aluminium (mniejsza waga i doskonałe odprowadzanie ciepła bez stosowania dodatkowego wentylatora!) o mocy 1 kW (HRG 416 XB) i 1,8 kW (HRG 466 XB) są  zasilane jednym z 3 akumulatorów o mocy 4 Ah, 6 Ah (napięcie zasilające 24A)  i 9 Ah (napięcie zasilające 45A).Do koszenia trawników o małej i średniej powierzchni rekomendowana jest mniejsza kosiarka - HRG 416 XB z akumulatorem 4 Ah, której maksymalna wydajność koszenia na pełnym naładowaniu akumulatora wynosi 365 m² . Ten model kosiarki może także być stosowany z akumulatorem 6 Ah w przypadku trawników średniej wielkości.

Do koszenia dużych trawników oraz profesjonalistom do częstego koszenia rekomendowana jest kosiarka HRG 466 XB z mocniejszym akumulatorem 6 Ah (wydajność 485 m²) lub 9 Ah (wydajność 730 m²).Nowe kosiarki zapewniają pełen komfort obsługi, precyzyjne koszenie dostosowane do wysokości i gęstości trawy (6-stopniowa regulacja wysokości ustawiania noży w zakresie 20-74 mm), nisko kosztową eksploatację i cichą pracę (moc akustyczna 91 dB (A)).Unikalną cechą kosiarki HRG 466 XB w obecnie dostępnej na rynku ofercie kosiarek akumulatorowych jest wbudowany fabrycznie system selektywnego mulczowania umożliwiający jednym ruchem dłoni zdecydować czy drobno pocięty pokos ma być zbierany do kosza (pojemność odpowiednio 42 l/50 l) czy pozostawiony na murawie, gdzie szybko przekształci się w naturalny nawóz. Dzięki temu rozwiązaniu pielęgnacja trawy staje się jeszcze bardziej ekologiczna, ponieważ mulczowanie wpływa na ograniczenie stosowania nawozów sztucznych.

Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00