Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment
Nawadnianie trawników i roślin ogrodowych prawdopodobnie będzie najważniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym wykonywanym w tym sezonie. Sposobów nawadniania ogrodów jest wiele – od konewki po skomplikowane systemy zraszaczy. W przypadku suszy, która w tym roku staje się realnym problemem, najbardziej niezawodnym narzędziem może być po prostu dobra pompa do wody czystej - wydajna i niezawodna przez lata eksploatacji.Wszystkie modele pomp z oferty Aries Power wyposażone są w nasady i kosz ssawny oraz  są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym i korzystnym dla kupujących systemie ratalnym (10 lub 20 rat) RRSO=0%!

Pompa do wody czystej jest przeznaczona do pobierania wody z dostępnych ujęć wodnych jak studnie, rzeki, zbiorniki naturalne i sztuczne, w których lustro wody nie jest niżej niż 7,5 metra od ustawienia pompy. Istotną zaletą pomp Honda do wody czystej jest możliwość łączenia ich z różnymi systemami zraszaczy, dzięki czemu podlewanie jest wygodniejsze i skuteczne.Do nawadniania małych ogródków oraz przydomowych trawników rekomendowane są lekkie i łatwe w przenoszeniu pompy WX10 oraz WX15 należące do grupy pomp o dużej wydajności.  WX10 i WX15 to najmniejsze pompy Honda o doskonałej relacji wagi (6 i 10 kg) do wydajności (odpowiednio 120l/min oraz 280l/min). Są szeroko stosowane do nawadniania ogrodowych upraw na całym świecie. Dzięki wytwarzanemu wysokiemu ciśnieniu (WX10 – 3,7 at, WX15 – 4 at), sprawdzają się w zasilaniu nawet rozbudowanych systemów zraszania. Wieloletnią niezawodność zawdzięczają wysokiej jakości wszystkich podzespołów oraz  4-suwowym silnikom Honda, których cicha praca nie zakłóca spokoju otoczenia, a obniżony poziom emisji spalin spełnia najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Unii Europejskiej i USA.W przypadku większych ogrodów i trawników oraz rozbudowanych systemów nawadniających najlepszym wyborem są pompy wysokiego ciśnienia, wśród których dużym powodzeniem, zwłaszcza w tym kontekście cieszy się Honda WH 20X (450 l/min 5,0 ATM). Wykorzystywana jest do podawania wody na duże odległości – rzędu nawet kilkuset metrów i zasilania rozbudowanych systemów nawadniających.Zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży, w których nasi eksperci doradzą najlepszą pompę do konkretnych potrzeb. Zakupu można dokonać także w naszym sklepie internetowym i jednocześnie skorzystać z usługi „Dostawa Do Drzwi”.

Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00