Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment
Na czym polega nowoczesne koszenie? Na wymiernych korzyściach dla operatora kosiarki i właściciela trawnika oraz samej trawy. Dzisiejsza technika koszenia spełnia praktyczne potrzeby w kontekście minimalizacji czasu, łatwości obsługi, prawidłowej pielęgnacji trawy oraz wielozadaniowości. Dzięki wielozadaniowym kosiarkom Honda SUPER KOMFORT, dostępnym w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej RRSO=0% i z usługą Dostawa Do Drzwi, trawnik przez lata będzie ulubionym miejscem relaksu stworzonym przy minimalnym wysiłku.


Kosiarki Honda HRX nowej generacji, jak HRX 476 C2 VKE i HRX 476 C2 VKE o szerokości koszenia 47 cm oraz nowe na polskim rynku HRX 537 C5 VYE, HRX 537 C5 VKE, HRX 537 C5 HYE, HRX 537 C5 HZE o szerokości koszenia 53 cm oferują nową jakość techniki w ogrodzie. W praktyce służą nie tylko do koszenia, ale także do wygodnego mulczowania trawy, zbierania i mielenia liści. Wyposażone w niezawodne silniki Honda są przyjazne dla otoczenia. Dzięki systemowi podwójnych noży i wygodnej regulacji wysokości koszenia zapewniają precyzyjne ścinanie trawy odpowiednio do panujących warunków i ściśle według sztuki prawidłowego koszenia. Włączanie i wyłączanie systemu mulczowania jednym ruchem dłoni umożliwia sprawną zmianę sposobu pielęgnacji trawy, czyli zbieranie pokosu do kosza lub pozostawienie jej na powierzchni trawnika. W tym kontekście warto mieć na uwadze fakt, że mulczowanie jest korzystne dla trawy zwłaszcza w okresie suszy, ponieważ pozostawiony rozdrobniony pokos zatrzymuje wilgoć.

Wszystkie kosiarki Honda nowej generacji są wyposażone w nowoczesny system napędu, który umożliwia płynną regulację prędkości kosiarki odpowiednio do gęstości i wysokości trawy oraz długości kroku operatora. Bezpieczeństwo obsługi kosiarki dodatkowo zwiększa sprzęgło noża umożliwiające opróżnianie kosza bez konieczności wyłączania silnika.

Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00