Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj Miimo
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment

Niezawodność, wysoka wydajność, niska waga, długa żywotność, szeroki zakres zastosowania, łatwa obsługa, a także konkurencyjnie lepsze wyposażenie konfiguracji standardowej. To główne cechy nowych w naszej ofercie pomp japońskiego producenta EBARA, który jako jeden z pierwszych na świecie stworzył zatapialne pompy ze stali nierdzewnej. Dzięki temu Aries Pump - jednofazowe i trójfazowe  -  są lżejsze i bardziej wytrzymałe od podobnych pomp żeliwnych. Trwała konstrukcja wydłuża żywotność urządzeń i wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji.  Natomiast relatywnie niska waga zapewnia łatwe przenoszenie pomp i uruchomienie w każdym miejscu. Sprawdzone w praktyce, są doceniane za efektywność.Aries Pump, których układ hydrauliczny, płaszcz zewnętrzny, wirnik, filtr, pokrywa silnika, tarcza uszczelnienia i obudowa silnika są wykonane ze stali AISI 304, zaś wał z AISI 303, przeznaczone są do wody czystej, brudnej wody z wykopów i z terenów powodziowych, a także z oczyszczalni ścieków. Sprawdzają się w osuszaniu i usuwaniu zanieczyszczeń z podtopionych piwnic. Rekomendowane są zarówno użytkownikom indywidualnym, profesjonalistom, np.  firmom budowlanym, Strażom Pożarnym i służbom ratowniczym. Modele VOX są przeznaczone do pompowania brudnej wody o większej zawartości szlamu. Dodatkową zaletą Aries Pump jest wzbogacenie konfiguracji standardowej o wzmocnioną konstrukcję wirnika, uszczelnienie VITON i wzmocniony kabel zasilający.

W grupie jednofazowych Aries Pump proponujemy 7 pomp:

  • WA BEST ONE MA,
  • WA BEST ONE VOX MA,
  • WA BEST 4 MA,
  • WA-DW 100 MA
  • WA-DW VOX 100 MA,
  • WA-DW 150 MA,
  • WA-DW VOX 150 MA


o maksymalnej wydajności od 170l/min do 700l/min. Szeroki zakres innych parametrów (maks. wysokość podnoszenia od 6,5 do 20m, maks. głębokość zanurzenia od 5 do 7 m, maks. średnica zanieczyszczeń od 10 do 50 mm czy maks. temperatura wody od 35 do 50°C) umożliwia łatwy wybór odpowiedniej pompy.

W grupie trójfazowych Aries Pump proponujemy BEST 5 o maks. wydajności 360l/min, maks. wysokości podnoszenia 19 m, maks. średnicy zanieczyszczeń 10 mm oraz WA DW VOX 300 o maks. wydajności 800l/min, maks. wysokości podnoszenia 17 m i maks. średnicy zanieczyszczeń 50 mm. Maksymalna głębokość zanurzenia obydwu pomp wynosi 7 m.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, którzy udzielą szczegółowych informacji o Aries Pump i doradzą wybór urządzenia najlepiej odpowiadający Państwa pogrzebom!Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00