Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj Miimo
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment

3kW to najbardziej uniwersalna moc maksymalna zaspokajająca podstawowe potrzeby w zakresie zasilania najbardziej popularnych odbiorników na budowie, podczas prac remontowych, w gospodarstwach rolnych, warsztatach. Do najlepiej sprawdzonych w praktyce agregatów jednofazowych tej mocy należą generatory na benzynę wyposażone w silniki Honda: EA 3000 oraz EA 3000 AVR często stosowane przez służby ratownicze podczas akcji, a także przez indywidualnych odbiorców do zabezpieczenia podstawowych warunków bytowych w domu lub gospodarstwie (zależnie od rodzaju i jakości odbiorników) w przypadku awarii sieci energetycznej.


Silnik Honda zapewnia tym agregatom niezawodność działania, konstrukcja ramowa – wieloletnią trwałość, podzespoły wysokiej jakości i prądnice o dużej mocy znamionowej - niezawodny rozruch i działanie, kompaktowe gabaryty – zastosowanie w każdym miejscu. Obydwa modele są wyposażone w 2 gniazda AC 16A 230V, wyłącznik przeciążeniowy i Alarm Olejowy. Paliwooszczędny silnik z pojemnym zbiornikiem na paliwo zapewnia ok. 2h 30 min pracy na jednym tankowaniu, przy czym należy pamiętać, że czas pracy agregatu zawsze zależy od wartości obciążenia.

Czym się różnią? Stabilizacją napięcia.

Agregat EA 3000 jest przeznaczony do zasilania prostych odbiorników niewymagających stabilizacji napięcia. EA 3000 AVR z AVR, czyli Automatycznym Regulatorem Napięcia monitorującym i regulującym parametry prądu wyjściowego, jest przeznaczony do zasilania odbiorników wymagających dodatkowej stabilizacji napięcia, w tym nowoczesnych elektronarzędzi, niektórych UPS-ów, domowego AGD i RTV.   Potrzebujesz większej mocy w tych samych polach zastosowania?

Moc maks. 6 kW posiadają jednofazowe agregaty EA 6000 oraz EA 6000 AVR. Są wyposażone w silniki Honda oraz 2 gniazda AC (16A / 230V i 32A / 230V), wyłącznik przeciążeniowy oraz Alarm Olejowy. W opcji dodatkowej agregaty te mogą być wyposażone także w praktyczne liczniki motogodzin. EA 6000 służy do zasilania niewymagających stabilizacji napięcia jednofazowych odbiorników, jak popularne elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki), kompresory, jednofazowe betoniarki, sprzęt AGD podstawowego użytku. Natomiast EA 6000 AVR  jest rekomendowany do zasilania odbiorników wymagających stabilizacji napięcia, np. urządzeń elektronicznych. Sprawdza się także jako źródło zasilania rezerwowego.Zapraszamy do zapoznania się z parametrami technicznymi agregatów oraz osobistego sprawdzenia tych urządzeń w najbliższym naszym Autoryzowanym Salonie Sprzedaży! Nasi doradcy udzielą wszelkich dodatkowych informacji, pomogą wyliczyć potrzebną moc maksymalną oraz doradzą najbardziej trafny wybór agregatu.Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00