Home
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

images/dostawa_s.jpg


Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna.


Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.
Maszyny ogrodnicze

Maszyny ogrodnicze

Szeroka i kompletna gama urządzeń do pielęgnacji zieleni.
Obejrzyj maszyny
Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo - inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty ogrodowe.
Obejrzyj Miimo
Honda Marine

Honda Marine

Oferujemy bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 po największy i najnowocześniejszy BF250.
Obejrzyj silniki
Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Szerokie spektrum agregatów prądotwórczych wyposażonych zarówno w silniki benzynowe jak i wysokoprężne silniki diesla.
Obejrzyj agregaty
Pompy

Pompy

Szeroki wachlarz pomp, znajdujących zastosowanie na małych działkach, gospodarstwach rolnych, przemyśle, w jednostkach ratowniczych.
Obejrzyj Motopompy
Maszyny budowlane

Maszyny budowlane

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych.
Obejrzyj Maszyny
Silniki Honda

Silniki

HONDA to światowy lider w produkcji profesjonalnych silników przemysłowych. Skala produkcji świadczy o wielkim zaufaniu klientów do silników HONDA.
Obejrzyj silniki
Karczownice OREC

Karczownice OREC

Maszyny przeznaczone do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach
Obejrzyj karczownice
Karczownice OREC

Maszyny do boisk

Zestaw Honda F720 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną.
Obejrzyj maszyny
Rębaki do gałęzi

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki, wyróżniające się znakomitą wydajnością i trwałością. Przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych.
Obejrzyj rębaki
Odśnieżarki

Odśnieżarki

Oferujemy Państwu najszerszy na polskim rynku wybór odśnieżarek spalinowych.
Obejrzyj odśnieżarki

Części i akcesoria

Oferujemy Państwu akcesoria do maszyn HONDA, części zamienne, filtry, oleje...
Obejrzyj asortyment

Luty to standardowo czas przycinania wybranych gatunków koron drzew i żywopłotów. W tym roku Natura ma niestandardowy pomysł na pory roku i pisząc własne scenariusze, narzuca pilniejszą obserwację cyklu wegetacyjnego roślin, zwłaszcza żywopłotów drzewiastych, np. grabowych,  zimoodpornych drzew i drzew owocowych, jak jabłonie i grusze, by dokonać cięcia w odpowiednim momencie.

O tej porze roku nie należy przycinać gatunków płaczących, jak brzozy, klony, orzechy włoskie. Celem zimowego cięcia jest tworzenie ramy drzewa, wpuszczenie światła do wnętrza korony, usunięcie obumarłych, chorych, krzyżujących się i rosnących do wewnątrz gałęzi.

Specjaliści w dziedzinie przycinania drzew radzą tak przeprowadzać cięcie, by nie uszkodzić pnia ani kory czyli opieranie drabiny o pień czy wchodzenie na drzewo nie jest wskazane. Wygodnym, a przede wszystkim bezpiecznym dla roślin i dla operatora narzędziem do pielęgnacji koron drzew jest piła na wysięgniku – podkrzesywarka SSPP E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool sprawdzona w praktyce przez profesjonalistów oraz miłośników ogrodów.Podkrzesywarka (piła o dł. 28 cm) jest dobrze wyważona i lekka, umożliwia wygodne przycinanie gałęzi o średnicy do 15 cm. Zapewnia precyzję cięcia w wysokich partiach koron drzew, a jej zasięg można łatwo zwiększyć za pomocą dodatkowej przedłużki i drabina w takiej sytuacji staje się zbędna. Podkrzesywarka wraz z przedłużką 100 cm i z uwzględnieniem przeciętnego wzrostu operatora sięga do ok. 350 cm wysokości.


 
Honda Versatool umożliwia również sprawne przycinanie żywopłotów. Zależnie od potrzeb, można zastosować nożyce krótkie SS HE E (długość obustronnego ostrza 55 cm). Nożyce służą do cięcia gałązek o średnicy do 1,5 cm. Natomiast regulacja kąta pracy 54° zapewnia wygodę i łatwość prawidłowego przycinania krzewów. Do przycinania gałązek o średnicy do 2,4 cm przeznaczone są nożyce długie SSHE LE (obustronne ostrze, długość z przedłużką 105 cm). Szeroki zakres rozstawu kąta pracy  - 90° - zapewnia precyzyjne formowanie wyższych partii krzewów w każdej płaszczyźnie.


   
Warto pamiętać, że przycinanie drzew i żywopłotów, wykonywane w odpowiednich terminach, są jedną z form pielęgnacji tych roślin. Dzięki prześwietlaniu korony, drzewa owocowe dorodniejsze owoce, drzewa ozdobne prawidłowo się rozwijają i produkując tlen tworzą zdrowy mikroklimat. Przycinane krzewy i żywopłoty – zagęszczają się stając się ważną ozdobą ogrodu, która dodatkowo daje schronieni ptakom, tłumi hałas, filtruje powietrze, chroni przed wiatrem i zapewnia prywatność mieszkańcom posesji.

Filozofia i zasady działania

First man, then machine - Po pierwsze człowiek, potem maszyna
Słowa wypowiedziane przez Soichiro Honda założyciela koncernu HONDA, są mottem we wszystkich naszych fabrykach,  centrach rozwoju jak i w całej sieci sprzedaży. Hasło to podkreśla, iż człowiek - nasz klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o  zaawansowane "przyjazne" technologie.

5 lat gwarancji

Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna. Aries Power jest jedną z niewielu firm które gwarantują klientom indywidualnym maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

Uwaga na podróby

Często kopiowane, nigdy dorównane. Już od kilku lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu technologii, kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda...

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00